نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

کاور شیردهی دی روحه

متن جایگزین: کاور شیردهی دی روحه

مادر شدن زیباترین حس هر خانمی در تمام جهان است. با این حال، مادر بودن یک فرآیند پیچیده و دشوار است. یکی از کارهای سخت مادر بودن، شیر دادن به نوزاد است. نوزاد معمولاً حجم شیر کمی می‌خورد، اما خیلی زود به زود گرسنه می‌شود و شیر می‌خواهد. به همین دلیل، ممکن است در جمع خانوادگی، مهمانی‌ها یا مکان‌های عمومی باشید و کودک شما گرسنه شود. موذب بودن مادر در چنین مکان‌هایی، گاهی اوقات باعث می‌شود به نوزاد شیر خشک بدهد؛ اما شیر خشک راه حل مناسبی نیست و کاور شیردهی دی روحه می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

همه ما از فواید شیر مادر آگاهی داریم. به همین دلیل، بهتر است به نوزاد، به ویژه در ماه‌های اول تولد، شیر خشک ندهیم. جایگزینی ایده آل برای شیر خشک، استفاده از کاور شیردهی است تا بتوانید در هر جمع و مکانی به راحتی به کودک خود شیر دهید.

کاور شیردهی دی روحه (Die Ruhe)

متن جایگزین: خرید کاور شیردهی دی روحه

کاورهای شیردهی دی روحه، پوششی منحصربه‌فرد هستند که آرامش لازم را در مهمانی‌ها و مکان‌های عمومی برای مادر فراهم می‌آورند. این کاورها به صورت ۳۶۰ درجه دور تا دور مادر را پوشش می‌دهند.

همچنین یقه کاور قابل تنظیم است تا مادر بتواند نوزاد خود را ببیند. برخی انواع کاورهای شیردهی دی روحه دارای یک بالش شیردهی دور مچی هستند که باعث می‌شود دست مادر و سر نوزاد در شیردهی اذیت نشود.

ویژگی های کاور شیردهی دی روحه

از جمله ویژگی‌های انواع کاورهای شیردهی دی روحه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قرارگیری آسان روی شانه مادر و و بستن آن با گره
  • دارای چرخش ۳۶۰ درجه
  • کاور بلند است و تا شکم مادر را پوشش می‌دهد
  • امکان اندازه کردن بندهای کاور
  • دارای طرح های شیک و متناسب با هر سلیقه‌ای

کاور شیردهی

کاور شیردهی دی روحه