نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

عطر کودک / ادکلن کودک

متن جایگزین: عطر کودک / ادکلن کودک

عطرها و ادکلن‌هایی که برای بزرگسالان ساخته می‌شوند، تفاوت‌های عمده‌ای با عطر کودک / ادکلن کودک دارد و این مورد به‌دلیل حساس‌تر بودن پوست و سیستم تنفسی کودکان و بروز عارضه‌های آلرژیک و خطرناک، کاملاً منطقی و مسلم است.

در خرید عطر کودک و ادکلن کودک باید بسیار مراقب بود و نهایت حساسیت و دقت را به خرج داد. البته توصیه می‌شود تا جای ممکن برای کودکان زیر ۲ سال عطر و ادکلن خریداری و استفاده نکنید؛ اما در صورت نیاز حتماً با استانداردهای یک عطر و ادکلن مناسب برای کودک آشنا باشید.

در تولید ادکلن‌های مناسب برای بزرگسالان، از مقادیر بسیار زیاد و غلظت بالای اسپریت (ESdP) و ادوپرفیوم (EdP) استفاده می‌شود، این ۲ ماده برای سلامتی کودکان بسیار خطرناک هستند.

چرا خرید عطر کودک / ادکلن کودک مرغوب مهم است؟

متن جایگزین: خرید عطر کودک / ادکلن کودک

واکنش‌های آلرژیکی مانند آبریزش بینی، عطسه، سرفه، تنگی نفس، قرمزی و التهاب پوست از عوارض استفاده از عطر کودک و ادکلن کودک نامناسب و غیراستاندارد است. به همین دلیل در هنگام خرید عطر و ادکلن کودکان باید از اصالت برند ادکلن مطمئن شوید. برای کودکان بالای ۶ یا ۷ سال، مانع جدی‌ای برای استفاده روزانه ۳ الی ۴ بار از عطر و ادکلن وجود ندارد.

ویژگی‌های عطر کودک / ادکلن کودک

ویژگی‌هایی مانند داشتن خط بو، قدرت پخش بوی بالا، ماندگاری بالا، تک و منحصربه‌فرد بودن، غلظت بالا، قیمت، شکل شیشه و شکیل بودن بسته‌بندی در انتخاب عطر و ادکلن برای بزرگسالان بسیار مهم هستند؛ اما در هنگام خرید عطر و ادکلن کودک، این موارد به‌کل اهمیت خود را از دست می‌دهند. در تهیه و استفاده عطر و ادکلن مخصوص کودکان به نکات زیر توجه کنید:

  • در اولین اقدام، به ترکیبات سازنده عطر دقت کنید، ادکلن کودک باید فاقد ترکیبات فتالات، استایرن، فنوکسی اتانول، پارابن و مشک مصنوعی باشد
  • خرید خود را از فروشگاه‌های معتبر انجام داده و به نشان استاندارد و مخصوص کودک روی شیشه عطر توجه کنید
  • اگر کودک شما مشکلات تنفسی و پوستی مانند اگزما، جوش زدن، التهاب، آسم و تنگی نفس دارد، از عطر و ادکلن استفاده نکنید
  • عطر و ادکلن را روی پوست کودک اسپری نکنید
  • در خریدهای آنلاین حتماً به نظرات کاربران توجه کنید
  • روزانه بیش از ۴ بار عطر اسپری نکنید
  • از تابش نور مستقیم خورشید پس از اسپری کردن عطر، برای تشخیص حساسیت‌های پوستی استفاده کنید

عطر کودک

ادکلن بی بی کوکول

عطر چیکو

عطر موستلا