نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

کاور شیردهی

متن جایگزین: کاور شیردهی

وقتی نوزادی دارید که باید به او شیر دهید، ممکن است در هرجایی کودک دلبندتان گرسنه شود و شیر بخواهد. در این شرایط اگر بیرون از خانه باشید، برای شیر دادن به کودک دچار مشکل خواهید شد و موذب می‌شوید. راه حل خوبی که برای حل این مشکل وجود دارد، کاور شیردهی است.

کاورهای شیردهی در طرح و رنگ‌های مختلفی در بازار موجود هستند. این کاورها همانند یک شال بزرگ روی شانه شما قرار می‌گیرند و روی سینه و کودک را می‌پوشانند تا مادر به راحتی بتواند به نوزاد خود شیر دهد. با استفاده از این کاورها در هر مکانی که باشید،‌ می‌توانید به راحتی به نوزاد خود شیر دهید.

چرا باید کاور شیردهی بخریم؟

متن جایگزین: خرید کاور شیردهی

مادران ممکن است در جمع برای شیر دادن به نوزاد خود، راحت نباشند و این باعث شود به جای شیر طبیعی مادر، به نوزاد شیر خشک بدهند. انواع کاورهای شیردهی پوششی منحصربه‌فرد هستند که در مهمانی‌ها و مکان‌های عمومی، آرامش لازم را به مادر هدیه می‌دهند.

این کاور به صورت ۳۶۰ درجه دور تا دور مادر را پوشش می‌دهد. انواع کاورها، یقه قابل تنظیم دارند و ارتباط چشمی مادر با نوزاد را فراهم می‌آورند. همچنین برخی از انواع کاورهای شیردهی دارای یک عدد بالش شیردهی دور مچی هم هستند که شیر دادن به نوزاد را راحت‌تر می‌کند؛ دست مادر و سر نوزاد در حالت خوبی قرار می‌گیرد و اذیت نمی‌شوند.

ویژگی‌های کاورهای شیردهی

انواع کاورهای شیردهی دارای ویژگی‌هایی هستند که عبارت‌اند از:

  • طراحی مخصوص برای زمان شیردهی نوزاد
  • دارای یقه قابل تنظیم برای راحتی استفاده مادران
  • طراحی شیک مانند شال
  • جنس پارچه مناسب جهت راحتی تنفس نوزاد
  • محصولی مناسب از نظر پوشش، راحتی و زیبایی
  • فراهم آوردن امکان شیردهی به نوزاد در هر زمان و مکانی

کاور شیردهی

کاور شیردهی دی روحه