نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

خرید سر شیشه چیکو

با بالا رفتن سن نوزاد شما سر شیشه آن پاسخگوی نیاز کودک شما نیست و شما مجبور به استفاده از یک شیشه شیر و یا سر شیشه مناسب هستید. خرید سر شیشه چیکو می تواند یکی از گزینه های شما باشد. برای خرید سر شیشه باید به نکات بسیاری توجه نمایید و بدون انجام تحقیقات از یک محصول استفاده ننمایید. اگر راحتی و بهبود شرایط فرند شما برایتان اهمیت دارد، پینشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و اطلاعات دقیق را در خصوص خرید سر شیشه چیکو، مزایای استفاده از این سر شیشه و نحوه عملکرد سر شیشه چیکو را دریافت نمایید.

مشخصات و مزایای استفاده از سر شیشه چیکو

یک سر شیشه خوب باید بتوند شرایط خوبی را برای فرزند شما فراهم نماید و در تولید آن هیچگونه مواد مضر شیمیایی استفاده نشده باشد. البته ناگفته نماند یک سر شیشه زمانی می تواند برای شما مفید باشد که مناسب کودک شما انتخاب شود. به عنوان مثال سر شیشه چیکو برای کودکان بالای 4 ماه طراحی و تولید شده است و توصیه میکنیم اگر کودک شما زیر 4 ماه است از اینتخاب این محصول صرف نظر نمایید.

بافت این سر شیشه سیلیکونی و قابل انعطاف است و کودک باید از قوای لازم برای مکیدن آن برخوردار باشد و استفاده از سرشیشه چیکو برای کودکان زیر 4 ماه خارج از حد توان است. در تولید این محصول از مواد شیمیایی BPA استفاده نشده است و این خود عامل مهمی است که در خرید سر شیشه باید به آن توجه نمایید. از مزیت های این سر شیشه می توان به جریان قابل تنظیم مناسب با فک کودکان اشاره نمود. این امر به این معنی است که با بزرگ تر شدن فرزند شما توان مکیدن آن بالا رفته است و هر چقدر توان مکیدن فرزند شما بالاتر رود جریان میعاتی که می تواند از شیشه شیر خارج نماید نیز بالاتر می رود و همین امر می تواند باعث سیر شدن و راحتی فرزند شما شود و پاسخگوی نیاز بر حسب سن کودک شما باشد.

از آنجایی که سر شیشه نوزاد خود را باید زود به زود تعویض نمایید ما به شما سر شیشه چیکو را پیشنهاد می نماییم زیرا تمام آنچه را که کودک شما به آن نیاز دارد را می توانید با خرید سر شیشه نوزاد چیکو به او هدیه دهید. برای خرید بسته های سر شیشه چیکو می توانید از سایت مادران اقدام نمایید. سایت ماردان تلاش نموده است با کیفیت ترین محصولات با قیمتی مقرون به صرفه را به شما عزیزان پیشنهاد دهد تا بتوانید خرید امن را با اطمینان کامل تجربه نمایید.

سر شیشه چیکو به چه صورت عمل میکند؟

جریان شیر خروجی از سر شیشه چیکو به دلیل وجود شکاف های موجود بر روی سر شیشه متغیر است که با تغییر نحوه قرار گرفتن آن نیز تغییر می کند. به عبارت دیگر اگر شکاف روی این سر شیشه به صورت افقی بر روی لب کودکان قرار بگیرد، جریان شیر از شیشه شیر به دهان نوزاد به کم ترین میزان ممکن میرسد و اگر این شکاف یا خط به صورت عمودی بر لب های کودک شما قرار گیرد، جریان شیر به بیشتر حالت ممکن به دهان نوزاد منتقل می شود. همچنین اگر این شکاف به صورت مورب بر روی دهان نوزاد شما قرار گیرد، مایعات درون شیشه شیر با جریان متوسط وارد دهان نوزاد شما می شود.

مزایای خرید سر شیشه چیکو

یکی از بزگترین مزایای سر شیشه چیکو نسبت به سایر سر شیشه ها همان جریان قابل تنظیم خروج مایعات به دهان نوزاد است. با وجود این قابلیت شما می توانید در هر زمان ه تمایل دارید جریان خروج شیر را به بیشترین یا کم ترین حالت ممکن تنظیم نمایید و حتی می توانید حالت متوسط تبدیل نمایید. برای خرید این محصول و سایر محصولات تحت عنوان انواع برندهای مختلف معتبر را در سایت مادران مشاهده نمایید و متناسب با نیاز خود و فرزند خود بهترین مدل و برند را برای نوزاد خود انتخاب نمایید. سایت مادران تلاش نموده است مرغوب ترین محصولات را برای شما والدین گرامی فراهم نماید تا بتوانید در شرایطی آسان تجربه خرید امن را برای خود به ارمغان بیاورید.

سرشیشه

سرشیشه اونت

سرشیشه دکتر براون

سرشیشه بی بی سیل

سرشیشه تویست شیک

سرشیشه چیکو