نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

ساک لوازم نوزاد لمون

متن جایگزین: ساک لوازم نوزاد لمون

با به دنیا آمدن کودک، وسایل والدین دوچندان می‌شود. برای جابجایی راحت این وسایل، باید یک ساک لوازم نوزاد مناسب خریداری کرد. البته باید بگوییم که در خرید این ساک باید دقت کافی داشت، چرا که از زمان تولد نوزاد، همراه همیشگی مادر خواهد بود. ساک لوازم نوزاد لمون یکی از بهترین گزینه‌های والدین برای حمل آسان وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آن‌ها است.

ساک لوازم نوزاد و کودک لمون (lemon)، جادار و بزرگ بوده و یکی از اقلام ضروری مادر در خرید سیسمونی محسوب می‌شود. بدین ترتیب، یکی از ویژگی‌های مهم ساک لوازم نوزاد، بهینه بودن فضای ساک و داشتن فضاهای لازم و جادار برای شیشه شیر و وسایل و لباسهای کودک و لوازم مادر است. ساک وسایل نوزاد لمون بسیار سبک و جادار بوده و می‌تواند تمام وسایل مادر و کودک را در خود جا دهد.

ساک لوازم نوزاد لمون مناسب برای نوزاد از بدو تولد تا ۵ سالگی است. این ساک‌ها از جنس پلی استر باکیفیت و ضد آب هستند. ساک‌های برند لمون دارای دوخت ظریف و زیبا و بادوام برای استفاده مادر هستند.

متن جایگزین: ویژگی ساک لوازم نوزاد لمون

همچنین می‌توانید ساک وسایل کودک خود را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد بشویید که برای حفظ بهداشت کودک اهمیت زیادی دارد.

معمولاً همه ساک‌ها این مشکل را دارند که پیدا کردن لوازم کودک درون آن‌ها دشوار است؛ اما با ساک لوازم لمون، این مشکل رفع می‌شود و دسترسی به لوازم بسیار راحت شده است.

مشخصات ساک لوازم نوزاد لمون

از جمله مشخصات ساک نوزاد و کودک لمون می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • مناسب برای کودک از بدو تولد تا ۵ سالگی
  • دارای جنس پلی استر و ضد آب
  • دارای قابلیت شستشو در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد
  • نحوه بسته شدن ساک چسبی و زیپی
  • دارای بند شانه قابل تنظیم
  • دارای یک جیب عایق در کناره ساک با قابلیت حفظ دما

ساک لوازم نوزاد

ساک لوازم کالرلند

ساک لوازم لمون