نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

بالش شیردهی دی روحه

متن جایگزین: بالش شیردهی دی روحه

مادر شدن حس شیرین و به یاد ماندنی برای خانم‌ها است؛ اما مادر بودن کار آسانی نیست! شیردهی یکی از مراحل سخت پس از بارداری است. برای راحتی هرچه بیشتر مادر و نوزاد، یک بالش شیردهی می‌تواند گزینه‌ای ایده آل باشد. بالش شیردهی دی روحه، انتخابی مناسب بوده که طراحی ارگونومیک آن مطابق با بدن مادر است.

برند دی روحه

در روحه برندی ایرانی است که در حوزه تولید کالای بارداری و نوزاد فعالیت می‌کند. این برند اولید تولیدکننده بالش‌های بارداری در ایران است و انواع کالاهای سیسمونی را تولید و عرضه می‌کند.

دی روحه برگرفته از کلمه آلمانی به معنی آرامش است؛ آرامش مادران بیش از هر چیزی برای دی روحه اهمیت دارد، زیرا مادری که آرامش دارد می‌تواند فرزندش را به خوبی رشد دهد. کودکی شاد و سالم خواهد داشت که بر آینده هر سرزمینی تأثیر می‌گذارد. برند دی روحه این آرامش را در طراحی و تولید کالاهایی می‌بیند که هر کدام به شکلی از سختی مادر بودن کاسته و به آن‌ها در این مسیر کمک می‎‌کنند.

بالش‌های شیردهی دی روحه

متن جایگزین: ویژگی بالش شیردهی دی روحه

برخی از انواع این بالش‌ها دارای بالشتکی قابل تنظیم هستند که مادر می‌تواند با قرار دادن دست خود در زیر آن، سر نوزاد را تا ارتفاع مناسب بالا آورده و شیردهی را راحت‌تر سازد. همچنین این بالش‌های شیردهی دی روحه قابلیت جابجایی بالشتک را نیز دارند تا بتوان حالت نوزاد را به راحتی تغییر داد.

انواع بالش شیردهی دی روحه به مادر این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به خم شدن و فشار به کمر، به نوزاد خود شیر دهد. این بالش‌ها،‌رویه‌ای ساخته شده از الیاف طبیعی دارند که در ماشین لباسشویی قابل شستشو است.

همچنین برخی از انواع این بالش‌ها قابل استفاده به عنوان بالش نشیمن کودک و به عنوان بالش تامی تایم برای خوابیدن نوزاد به روی شکم هستند.