نمایش سایدبار

هیچ محصولی یافت نشد.

واکر کودک

متن جایگزین: واکر کودک

اولین قدم‌های کودک برای والدین بسیار شیرین و دوست داشتنی است. وسایل زیادی در بازار پیدا می‌شوند که برای کمک به راه رفتن کودک مناسب هستند. در این بین، اسباب بازی‌های چرخ‌دار جزو پرطرفدارترین‌ها محسوب می‌شوند. واکر کودک وسیله‌ای آموزشی و سرگرم‌کننده برای کودک است. واکر می‌تواند به زودتر راه افتادن کودک کمک کرده و همچنین او را سرگرم کند.

واکر کودکان خردسال

متن جایگزین: واکر کودک خردسال

واکر وسیله‌ای پرطرفدار در بین والدین است که طراحی خاص و مخصوص کودکان نوپا دارد. راه رفتن برای کودک نوپا، جالب و جذاب است که با تکیه بر واکر و کاهش فشار به پاهای خود، قدم برمی‌دارد و راه رفتن را می‌آموزد. با این وسیله، راه رفتن آسان شده و خطر افتادن کودک، کاهش چشمگیری می‌یابد.

واکرها انواع مختلفی دارند و در طرح و مدل‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شوند. تنوع طرح و رنگ این وسیله کودک را مجذوب خود کرده و او را تشویق می‌کند تا بیشتر و بیشتر به تمرین بپردازد. به عنوان مثال، برخی از انواع واکرها موزیکال هستند که این ویژگی به تنهایی، نظر کودک را به خود جلب می‌کند.

واکر کودک باعث یادگیری سریع‌تر راه رفتن می‌شود و اعتماد به نفس را در کودک افزایش می‌دهد. در نتیجه کودک علاقه بیشتری به راه رفتن نشان می‌دهد.

معمولاً کودکان از ۱۲ ماهگی، شروع به راه رفتن می‌کنند. برای این که بتوانند تعادل و مهارت بیشتری پیدا کنند و خطر افتادن آن‌ها کاهش یابد، به یک وسیله سرگرم‌کننده و آموزشی مانند واکر نیاز دارند تا به راه رفتن تشویق‌شان کند. مدل واکر موزیکال که نام بردیم، علاوه ‌بر آموزش راه رفتن و تشویق آن‌ها به این کار، توانایی‌های دیداری و هماهنگی بین چشم و دست کودکان را هم افزایش می‌دهد.

واکر کودک

واکر کودک هانگر