نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

دستمال مرطوب نوزاد

متن جایگزین: دستمال مرطوب نوزاد

پوست نوزاد و کودک از حساسیت بالایی برخوردار است و باید به خوبی از آن‌ مراقبت کنیم تا در درازمدت هم شاداب و باطراوت باقی بماند. برای این منظور باید به صورت دائمی، آلودگی‌های جمع‌شده روی پوست را تمیز کنید؛ اما شستشوی مداوم پوست با آب و شوینده‌ها باعث خشک شدن پوست دست و صورت نوزاد می‌شود. به همین دلیل، استفاده از دستمال مرطوب نوزاد، یک گزینه ایده آل است.

دستمال مرطوب مخصوص نوزادان می‌تواند همه آلودگی‌ها را پاک کند، بدون اینکه حساسیتی برای کودک به وجود آید. همچنین این نوع دستمال‌های مرطوب، خاصیت ضدعفونی کننده داشته و مواد مغذی برای پوست هم دارند.

این روزها، تنوع بسیار زیادی در دستمال‌های مرطوب مخصوص نوزادان وجود دارد. برخی از انواع دستمال مرطوب، با بسته بندی درب‌دار ارائه می‌شوند که استفاده از آن را آسان‌تر کرده و باز  کردن جعبه دستمال، باعث از بین رفتن رطوبت آن‌ها نمی‌شود.

انواع دستمال مرطوب موجود در بازار دارای عصاره‌های طبیعی مانند کاندولا یا آلوئه ورا هستند که باعث می‌شوند رطوبت پوست کودک حفظ شود.

ترکیبات دستمال مرطوب کودک

متن جایگزین: ترکیبات دستمال مرطوب نوزاد

از ترکیبات مختلفی در تولید دستمال‌های مرطوب کودک برای حفظ شادابی، رطوبت و نرمی پوست استفاده می‌شود. ناگفته نماند که هرچه فرمول‌بندی پیچیده‌تر باشد، قیمت دستمال مرطوب، بیشتر می‌شود.

مزایای استفاده از دستمال مرطوب

از آنجایی که در آب‌های شهری از مواد افزودنی مانند کلر استفاده می‌شود،‌ بهتر است خیلی از این آب برای تمیز کردن پوست کودک استفاده نشود. استفاده از دستمال مرطوب برای نوزادان مزایایی دارد که عبارت‌اند از:

  • جلوگیری از بروز حساسیت
  • جلوگیری از به وجود آمدن بیماری‌های پوستی در نوزاد به دلیل خاصیت ضدعفونی کنندگی
  • دارای مواد مغذی مورد نیاز پوست.
  • حاوی مواد مغذی و ضد حساسیت مانند ویتامین E و عصاره گیاه بابونه
  • استفاده آسان در هر زمان

دستمال مرطوب نوزاد و کودک

احتمالا شما هم در شرایطی قرار گرفته اید که احتیاج به پاک و تمیز کردن بدن و دست و صورت نوزاد یا کودک بوده است اما دسترسی به آب نداشته اید و یا موقعیت برای شستشو با آب برای شما فراهم نبوده است .دستمال مرطوب ها یکی از محصولات بهداشتی نوزاد هستند که برای پاک و تمیز کردن دست و صورت و بدن نوزاد تولید شده اند به شکلی که هیچ حساسیتی ایجاد نکرده و حتی باعث نرم و لطیف تر شدن پوست نوزاد شوند.اگر شما هم به دنبال یک دستمال مرطوب نوزاد مناسب و با کیفیت هستید میتوانید بر اساس معیار های خود در این صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.دستمال مرطوب نوزاد

دستمال مرطوب کودک

دستمال مرطوب بی بی کوکول

دستمال مرطوب چیکو

دستمال مرطوب پمپرز

دستمال مرطوب پریما

دستمال مرطوب بی بی سیل