برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

شامپو بی بی کوکول

هیچ محصولی یافت نشد.

شامپو بی بی کوکول

متن جایگزین: شامپو بی بی کوکول

پوست نوزاد حساسیت بسیار بالایی دارد و برای شستشوی پوست و موی او باید از محصولات باکیفیت و مرغوب استفاده کرد. شامپو بی بی کوکول با مواد آرامش بخش و متعادل ساز و هماهنگ با پی هاش طبیعی پوست و مو کودکان می‌تواند گزینه‌ای ایده آل برای والدین باشد.

این شامپو باعث حفظ رطوبت و نرمی پوست نوزاد می‌شود و حساسیتی برای او به وجود نمی آورد.

بی بی کوکول، یک برند ایتالیایی است که در حوزه محصولات شوینده و بهداشتی کودک فعالیت می‌کند. محصولات بهداشتی این برند با تکیه بر ۴۰ سال تحقیقات، هماهنگ با استانداردهایی مانند ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۳۴۸۵ تولید می‌شوند.

بی بی کوکول با توجه به نیاز کودکان به استفاده از محصولات فاقد ترکیبات شیمیایی و مواد مضر، اقدام به تولید محصولات طبیعی برآمده از دل طبیعت کرده است. این برند می‌تواند نیاز کودکان و والدین را به خوبی درک کرده و برآورده سازد.

انواع محصولات برند بی بی کوکول

متن جایگزین: شامپو بی بی کوکول کودک

برند بی بی کوکول، محصولات بهداشتی و مراقبتی بسیاری برای کودکان و نوزادان دارد. از این بین شامپوهای بی بی کوکول برای شستشوی بدن و موی کودکان بسیار مناسب است. این شامپوها دو نوع دارند:

  • شامپو بی بی کوکول برای شستن موهای کودک: این شامپو رایحه‌ای ملایم داشته و مخصوص موهای کودکان تولید شده است. فرمول گیاهی به کار رفته در این محصول، موی کودک را تغذیه کرده و مانع از خشکی پوست سر می‌شود. هیچ‌گونه مواد قلیایی در این شامپو وجود ندارد و چشم‌ها را نمی‌سوزاند.
  • شامپو بدن بی بی کول: شامپو بدن از گیاهان طبیعی تهیه شده و به تأمین ویتامین‌های مورد نیاز پوست کودک کمک می‌کند.

شامپو بی بی کوکول

شامپو سر و بدن بی بی کوکول

شامپو سر بی بی کوکول

شامپو بدن بی بی کوکول