نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

همه والدین، عاشق در آغوش گرفتن فرزندشان هستند و اکثر اوقات برای ابراز عشق و علاقه به فرزندشان اورا را در آغوش می‌گیرند. اما همیشه بغل کردن کودک و نوزاد به خاطر ابراز محبت نیست؛ وقتی فرزند شما بسیار کوچک است و توانایی راه رفتن را ندارد، شما برای حمل او باید بغلش کنید. این بغل کردن‌ها گاهی اوقات خیلی طولانی می‌شود که هم نوزاد را خسته می‌کند و هم والدین را.

برای حل این مشکل، والدین اقدام به خرید آغوشی کردند. در ادامه با این محصول بیشتر آشنا می‌شوید و برند اینفنتینو را هم به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت نیاز اقدام به خرید آغوشی اینفنتینو کنید.

آغوشی نوزاد چیست؟

آغوشی وسیله‌ای است که به پشت کمر و یا شکم والدین متصل می‌شود که کودک و نوزاد شما داخل آن قرار می‌گیرد. این وسیله برای مواقعی که والدین قصد انجام کاری مانند خرید را دارند بسیار مناسب است؛ زیرا با این محصول دست‌های والدین آزاد و کودک‌شان نیز در آغوش‌شان و در امنیت کامل است. می‌توان آغوشی نوزاد را جزء وسایل حمل و نقل نوزاد و کودک دانست.

برندهای مختلفی مانند چیکو و اینفنتینو اقدام به تولید آغوشی نوزاد کرده‌اند. در ادامه آغوشی اینفنتینو را به شما معرفی خواهیم کرد تا با این محصول کاملا آشنا شوید.

آغوشی اینفنتینو

آغوشی‌های این برند، هم به پشت کمر متصل می‌شوند هم به شکم؛ یعنی فرزند شما هم می‌تواند رو به صورت شما باشد و هم به پشت کمر شما قرار بگیرد. این موضوع که فرزند شما در چه حالتی داخل آغوشی باشد کالا به وضعیت جسمانی کودک‌تان بستگی دارد. یعنی اگر نوزاد شما تازه به دنیا آمده و نمی‌تواند گردن خود را کنترل کند یا به اصطلاح هنوز گردن نگرفته است باید او را داخل آغوشی به سمت صورت خودتان قرار دهید، ولی اگر کودک‌تان به سنی رسیده که خودش می‌تواند بنشیند می‌توانید او را به پشت کمرتان داخل آغوشی بگذارید.

اگر کودک شما هنوز نمی‌تواند بنشیند ولی میتواند گردن خود را کنترل کند، می‌توانید آغوشی را به شکم خودتان متصل کنید ولی به جای آنکه کودک را ره به صورت خودتان درون آغوشی قرار دهید، او را به پشت صورت خودتان داخل آغوشی بگذارید.

پس قبل از وصل کردن آغوشی به بدن خودتان، وضعیت جسمانی فرزندتان را در نظر بگیرید و بهترین حالت را برایش در نظر بگیرید.

آغوشی‌های اینفنتینو کیفیت بالایی دارند و برای محافظت از شانه و کمر والدین، بندهایی روی این قسمت‌ها دارند که مانند پشتیبان از عضلات کمر و شانه و گردن ما محافظت می‌کند و فشار وزن فرزندتان را از روی این قسمت‌های بدن‌تان برمی‌دارد.

این برند از پارچه‌های گیاهی که هیچ ماده مضری برای کودکان و نوزادان ندارند، در ساخت آغوشی‌هایش استفاده می‌کند. آغوشی برند اینفنتینو قابل شستشو داخل ماشین لباسشویی است و از این نظر بسیار مقاوم می‌باشد.

قسمت‌هایی از این آغوشی‌ها که در تماس با بدن نوزاد شما هستند مثل جای پا و جای دست فرزندتان، طوری طراحی شده است که بسیار نرم باشد و دست و پای کودک‌تان را اذیت نکند یا بدنش را زخم یا عرق‌سوز نکند.

بعضی از آغوشی‌های این برند دارای کلاه هستند که روی سر فرزند شما قرار می‌گیرد تا از آفتاب یا باد و سرما از سر او محافظت کند. بعضی دیگر سایه‌بان دارند برای در معرض آفتاب قرار نگرفتن کودک و جلوگیری از گرمازده شدن او.

حتی در تولید آغوشی‌های اینفنتینو، برای تنفس بهتر و راحت‌تر نوزاد هم برنامه‌ریزی کرده‌اند و این محصولات را طوری طراحی کرده‌اند که تنفس نوزاد و کودک شما در بهترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

بعضی از آغوشی‌ها آنقدر محکم به بدن والدین وصل می‌شوند که صورت نوزاد کاملا مماس با بدن پدر یا مادر می‌شود و عملا تنفس را برای او مشکل می‌کند؛ این موضوعی است که برند اینفنتینو در ساخت آغوشی‌هایش کاملا رعایت کرده است.

آغوشی اینفنتینو بر اساس استانداردهای آمریکایی و اروپایی تولید می‌شود؛ زیرا مبدا این برند کشور آمریکا است و از نظر کیفیت و رعایت استانداردها در جهان جزء بهترین‌ها است.

خرید آغوشی نوزاد

آغوشی چیکو

آغوشی اینفنتینو

آغوشی سافت اند دریم چیکو

آغوشی التراسافت چیکو