نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

آغوشی چیکو مادرآن  –  ویژگی ها و نکاتی که باید در مورد آن بدانید

حتما همه ی شما با اهمیت آغوشی نوزاد و مزیت های آن آشنا شده اید. اما یکی از برند های شناخته شده در طول 50 سال اخیر چیکو (chicco) بوده است. چیکو یک برند ایتالیایی است. علاوه بر این که در آغوشی نوزاد خیلی درخشیده است، بلکه در وسایل دیگری از قبیل شیشه شیر چیکو و سر شیشه شیر چیکو نیز طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. یکی از ویژگی هایی که باعث شده است مادران زیادی به سمت برند چیکو بروند، توجه به نیاز مادر و کودک در برند چیکو است. حال می رویم سراغ ویژگی های آغوشی چیکو:

ویژگی های آغوشی چیکو

برای این که با ویژگی های آغوشی چیکو آشنا شوید به چند نمونه اشاره نموده ایم.

  • چند حالته بودن: این آغوشی به چند حالت در می آید که یکی از مزیت های مهم آن برای مادران است.
  • راحت بودن: کودک و نوزاد شما در این آغوشی کاملا راحت است و احساس درد و رنجش نخواهد کرد.
  • قیمت مناسب: قیمت مناسب آغوشی چیکو نسبت به برند های خارجی دیگر یکی دیگر از مزیت های این برند است.
  • جنس الیاف گیاهی: جنس آغوشی از برند چیکو گیاهی است که باعث راحتی کودکی شما بدون هیچ گونه آسیبی به او می شود.

آغوشی سافت اند دریم چیکو

یکی از اقسام آغوشی چیکو سافت اند دریم است. آغوشی سافت اند دریم را می توان به سه حالت استفاده کرد. برای نوزادانی که در بدو تولد هستند این آغوشی را می توان رو به مادر تغییر حالت داد و یا می توان به صورت خوابیده از آن استفاده کرد. برای نوزادانی که در چهار ماهگی به بالا هستند نیز می توان آغوشی چیکو را رو به بیرون تغییر داد.

در آغوشی های سافت اند دریم چیکو جریان هوا برای نوزاد شما به راحتی صورت می گیرد و دیگران نگران خفگی و تنگی نفس کودک خود نیستید. همچنین پارچه ای که در این نوع آغوشی به کار برده شده است دارای جنس گیاهی است که به سلامت نوزاد شما نیز صدمه ای وارد نمی کند.

برای شستشوی آغوشی های چیکو نیز نیازی به نگرانی نیستو زیرا می توان به راحتی آن را شست بدون آن که آسیبی به آن وارد شود. همچنین می توان به ضربه گیر های این مدل نیز اشاره کرد. این ضربه گیرها برای کودک است و محافظ سر و گردن اوست.

خرید آغوشی چیکو و قیمت آن

قیمت های زیادی با تفاوت بسیار در بازار وجود دارد که می توان به وضوح دید و این تفاوت قیمت به خاطر تقلبی بودن این آغوشی هاست. در ادامه شما را با نوع تقلبی واصل این کالا و روش تشخیص آن آشنا می کنیم.

برای خرید آغوشی می توانید در سایت مادرآن، آغوشی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پرداخت اینترنتی، این آغوشی را سفارش دهید. قیمت آغوشی های چیکو نسبت به آغوشی های برند های دیگر که خارجی هستند بسیار مناسب تر است. برای مشاوره بیشتر می توانید با شماره تلفن ۷۷۶۸۲۳۶۹ تماس بگیرید.

تشخیص تقلبی و اصل بودن آغوشی چیکو

برای تشخیص اصل بودن و یا تقلبی بودن آغوشی های چیکو لازم است موارد و ویژگی هایی که در بالاتر به آن اشاره کردیم را ملاحظه کنید و آن ها را به دقت بررسی کنید. همچنین نوع سافت اند دریم آن برای کودکان 3

کیلو تا 9 کیلو نیز مناسب است. برای تشخیص اصل از تقلبی بودن این کالا می توان به طور مثال جنس آن را بررسی کرد و قابلیت هایی که چیکو داراست. در آغوشی چیکوی تقلبی قابلیت سه بار تغییر حالت وجود ندارد. بنابراین با بررسی این موارد می توان به اصل بودن و یا تقلبی بودن آن نیز پی برد.

خرید آغوشی نوزاد

آغوشی چیکو

آغوشی اینفنتینو

آغوشی سافت اند دریم چیکو

آغوشی التراسافت چیکو