خرید اینترنتی کتاب حمام کودک ضد آب


آیا شما هم دوست دارید کودکتان در حمام شاد و آرام  باشد؟ اگر کودک شما نیز مانند بسیاری از کودکان دیگر علاقه زیادی به حمام کردن ندارد و در هنگام استفاده از حمام مدام بیقراری می کند و این کار را برای شما به یک کابوس بدل کرده است و اگر می‌خواهید حمام بردن کودک شما با لحظات شاد و مفرح همراه باشد، با همراه باشید تا راهکاری جهت آرام کردن کودک و نوزاد دلبندتان در هنگام حمام را با شما در میان بگذاریم.

امروزه اسباب بازی های هدفمند به منظور استفاده کودکان برای هر مسئله ای که کودکان در طول روز با آن مواجه می شوند تولید شده است. یکی از این محصولات هدفمند و پیشنهاد ما به شما کتاب حمام کودک ضد آب است که با توجه به خاصیت ضد آب بودن آن می توانید از آن در حمام استفاده کنید.

کتاب حمام کودک

کتاب حمام کودک

بررسی مشخصات، ویژگی ها و خرید کتاب حمام کودک ضد آب

یکی از مهمترین محصولات جهت سرگرم کردن و آرام نگه داشتن فرزندان و کودکان در زمان حمام، کتاب کودک ضدآب است. این محصول در مدل ها و طرح های متنوعی در بازار موجود است و می توانید آنها را تهیه کنید. برخی از جنس پلاستیک و برخی پارچه ای هستند، برخی نیز دارای سیستم پخش موزیک هستند تا بیشتر از مدل های ساده موجود در بازار فرزند شما را سرگرم نگه دارند.

 

کتاب حمام پارچه ای

کتاب های پارچه ای کودکانه از جنس پارچه و پنبه است و نرمی آنها نوزاد را به لمس کردن آنها تشویق می‌کند و باعث تقویت قدرت انگشتان و دستان او می‌شود. کتاب های پارچه ای، برای تحریک مهارت‌های حسی، ارتباطی و تخیل کودک نیز مفید است. این کتاب ها مانند کتاب های کاغذی لبه برنده ندارند و پاره هم نمی شوند و می توانید با خیال راحت آن ها را در اختیار کودکان خود قرار دهید.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا