Search
Generic filters
Exact matches only

خرید انواع شیر خشک سیمیلاک 1،2،3 اصل(ارسال فوری) قیمت


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکاتی پیرامون انتخاب شیرخشک با کیفیت

معرفی شیرخشک برای تغذیه نوزادان یکی از مهم ترین دست آوردهای علوم تغذیه می باشد. امروزه با پیشرفت فناوری تولید برندهای با کیفیت شیر خشک همچون شیر خشک سیمیلاک مشکلات تغذیه بسیاری از نوزادان زودرس و نوزادان نیازمند تغذیه مکمل را بر طرف نموده است. حتی در گامی مهم برخی از انواع شیر خشک توانسته جایگزین مناسبی برای شیرمادر در شرایطی خاص محسوب شود. شیر خشک خارجی

شیرخشک، مکمل شیر مادر

شیرمادر هیچ جایگزینی ندارد مگر آنکه در شرایطی به تشخیص پزشک نیاز به استفاده از شیر خشک شود. به همین دلیل بسیاری بنا بر شرایط خاص از شیر خشک به عنوان جایگزین و یا مکمل غذایی استفاده می کنند. جایگزین شدن شیر مادر حساسیت انتخاب شیر خشک مناسب کودک را افزایش می دهد و تصمیم گیری در مورد انتخاب شیر خشک مناسب را سخت تر خواهد کرد. در ادامه به فاکتورهای یک شیرخشک مرغوب و یا کیفیت اشاره خواهیم کرد.

قیمت شیر خشک سیمیلاک 2

شیر خشک سیمیلاک، برای وزن گیری بهتر

اگر می خواهید که نوزاد شما بهتر وزن بگیرد، مصرف شیر خشک سیمیلاک را در برنامه های تغذیه ای نوزاد خود قرار دهید. این شیر خشک با ویزگی های منحصر به فرد و ترکیب مواد مغذی استثنایی خود موجب شده که پزشکان متخصص اطفال شیر خشک سیمیلاک را به عنوان بهترین مکمل وزن گیری نوزاد معرفی کنند. بنابراین آن ها شیر خشک سیمیلاک 1 را تا 6 ماهگی، سیمیلاک 2 را تا 12 ماهگی و سیمیلاک 3 را تا 3 سالگی تجویز خواهند کرد.

( شیر خشک نیدو )

انواع شیر خشک  سیمیلاک

برند سیمیلاک به عنوان یکی از برترین برندهای تولید کننده شیر خشک همواره مورد تائید و توصیه پزشکان حاذق اطفال بوده است. تغذیه با شیر خشک سیمیلاک نئورشور، سیمیلاک 1، سیمیلاک 2و سیمیلاک 3 بنا بر شرایط نوزاد تعیین می گردد و هر یک به مصرف اطفال خواهد رسید. خوشبختانه کیفیت بالای سیمیلاک تا حدود زیادی مشکل افرادی که نمی توانند فرزندشان را با شیر خود تغذیه کنند، بر طرف نموده است. اما میزان مصرف و نحوه استفاده از این برند بر اساس تشخیص پزشک و تجربه مصرف پدر و مادر مشخص خواهد شد.

 

شیر خشک سیمیلاک ۱ (Similac)

شیر خشک سیمیلاک ۱ در قوطی های 850 گرمی برای نوزادان تازه متولد شده تا 6 ماهه مصرف می شود. ویژگی اصلی این شیرخشک دارا بودن امگا3 و امگا 6 است. دو ماده غذایی مهمی که موجب تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن نوزادان می گردد. امروزه این محصول ایرلندی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و استقبال خوبی از آن شده است. شیر خشک سیمیلاک حاوی انواع ویتامین های مورد نیاز و عناصر غذایی ارزشمندی چون سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید است.

( شیر خشک پدیاشور )

شیرخشک سیمیلاک گلد ۱ Similac

شرکت ایرلندی سیمیلاک در فرمولی جدید و متفاوت اقدام به تولید شیر خشک گلد کرده است. این شیرخشک با دارا بودن ماده مغذی HMO به شیر مادر شبیه تر شده است و خواص تغذیه ای آن بهبود پیدا کرده است. شیر خشک سیمیلاک گلد 1 مناسب بدو تولد تا 6 ماهگی است و از این نظر تفاوتی با نوع معمولی آن ندارد. مهم ترین ویژگی کیفی این محصول گواهینامه کیفی شرکت ابوت امریکا است که بر روی محصول درج شده است.

  شیر خشک سیمیلاک 2 (Similac)

شماره دو این محصول مخصوص نوزادان 6 تا 12 ماهه می باشد و با  فرمولی متفاوت ساخته شده است. به طور کلی هیچ شرکتی فرمول ساخت شیرخشک خود را افشا نخواهد کرد و این شرکت نیز تنها به ارزش غذایی امگا 3 و امگا 6 موجود در این بسته اشاره کرده است.  شیر خشک سیمیلاک 2 (Similac) مناسب وزن گیری نوزادان می باشد و انواع معمولی و گلد آن در بازار موجود می باشد. بنابراین اگر نگران وزن گیری نوزاد خود هستید می توانید از این شیرخشک استفاده کنید تا در کنار مزیت وزن گیری از خواص تقویت استخوان بندی و سیستم ایمنی نوزاد نیز بهره مند شود.

( شیر خشک چاقی )

  شیر خشک سیمیلاک 3 (Similac)

شیر خشک سیمیلاک 3 مخصوص نوزادان بالاتر از یک سال است و همچنان مورد تائید و تجویز بسیاری از پزشکان می باشد.  شیر خشک سیمیلاک تا اندازه ای در دنیا به شهرت رسیده است که امروزه این محصول در بیشتر کشورهای دنیا شناخته شده است و برای مکمل یا حتی جایگزین شیر مادر مصرف می گردد. خوشبختانه نزدیکی فرمول شیر خشک سیمیلاک با شیر مادر باعث شده که کمترین میزان حساسیت در نوزادان بعد از مصرف این شیر خشک مشاهده شود.  شیر خشک سیمیلاک 3 آی کیو پلاس نیز یکی دیگر از محصولات این مدل از شیر خشک است که با مواد مغذی دی اچ آ و لوتئین از انواع محبوب  شیر خشک سیمیلاک 3 محسوب شده است که به طور گسترده در 96 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ضمناً این شیرخشک برای تغذیه یک تا سه سالگی کودکان مصرف می شود.

 

( شیر خشک هوناپ )

شیر خشک ادوانس و نئوشور سیمیلاک

اگر فرزند شما پیش از موعد به دنیا آمد، تغذیه او اهمیت دوچندانی پیدا خواهد کرد. شیر خشک نئوشور سیمیلاک با تجربه موفق و رضایت بالای مشتریان به عنوان یکی از برترین برندهای تجویزشده توسط پزشکان متخصص در بازار شناخته می شود. با وجود آنکه قیمت این برند شیرخشک در مقایسه با سایر برندهای موجود بازار کمی بالاتر است، ولی شرایط حساس کودکان نارس باعث شده که سیمیلاک نئوشور همواره در صدر پرفروش‌ترین شیرخشک های موجود در بازار باشد. شیر خشک ادوانس سیمیلاک از همان برند سیمیلاک است و مربوط به نوزادانی است که به موقع متولد شده اند و زود رس نیستند. مصرف این نوع از شیر خشک نیز باید طبق نظر پزشک انجام پذیرد.

نکاتی پیرامون تغذیه نوزادان نارس

اگر خدای‌نکرده نوزاد شما نارس به دنیا آمد، نگران نباشید. در دنیای امروز توسعه فناوری باعث شده که بهترین و مرغوب ترین شیرخشک  های مناسب نوزاد تولید و عرضه شود. برندهایی که همه آن ها در بازار ایران هستند و به اسامی مختلف شناخته می شوند. همان‌طور که بیان شد نئوشور یکی از انواع شیرخشک سیمیلاک است که برای چنین نوزادانی تجویز می گردد. اما علت مصرف این مدل از شیرخشک چیست؟
نوزادان نارس به دلیل ضعف سیستم ایمنی و خطر ابتلا به برخی از بیماری های عفونی همچون نکروزان آنتروکولیت باید با فرموله‌ای خاص شیرخشک تغذیه شوند. اگر مادر بتواند به فرزند خود شیر بدهد و از سیمیلاک نئوشور به عنوان مکمل استفاده گردد وزن گیری او بهتر خواهد بود ولی در برخی از موارد به دلیل مشکلات مادر امکان شیردهی  نمی باشد. در چنین مواردی نیز می توان زیر نظر پزشک از نئوشور استفاده کرد و نوزاد را تغذیه نمود. قاعدتاً نحوه درست کردن شیر خشک و رعایت بهداشت در مورد نوزادان پیش رس اهمیت بیشتری پیدا می کند.

( شیر خشک گلدن گات )

نحوه مصرف شیر خشک سیمیلاک

اصول مصرف شیر خشک و تهیه آن در چهارچوب رعایت بهداشت و نظافت جای می گیرد. قاعدتاً استفاده از شیشه شیر تمیز و ضد عفونی شده و پیمانه مخصوص برای تهیه هر مدل شیر خشکی مهمی ارزیابی می گردد. از طرف دیگر شیرخشک باید با آب سالم و جوشیده شده تهیه شود. توجه داشته باشید که جوشاندن زیاد از حد آب می تواند برخی املاح آب را تغلیظ نماید. بنابراین بهترین راه جوشاندن آب جوش به مدت زمان حداکثر یک دقیقه است.پس از جوشاندن یک دقیقه ای آب، اجازه دهید که آب جوش به مدت حداقل 30 دقیقه سرد شود و سپس مصرف گردد. این ها چهارچوب کلی مصرف شیر خشک سیمیلاک می باشند.

 

( شیر خشک بزی )

نکته: حتماً روی بسته بندی  شیر خشک سیمیلاک را مطالعه نمایید

از آنجایی که شیر خشک سیمیلاک یک برند معتبر است. ممکن است عده ای به انگیزه سودجویی با تولید مشابه بسته بندی این محصول اقدام به سوء استفاده از خوش‌نامی برند سیمیلاک کنند. بنابراین این محصول را از منابع اصلی فروش تهیه کنید و به استانداردهای مندرج بر روی بسته بندی حتماً دقت نمایید.

نکته: ترجیحاً شیر خشک سیمیلاک را از واردکننده اصلی و  بدون واسطه خریداری نمایید.

میزان مصرف  شیر خشک سیمیلاک

میزان مصرف شیر خشک سیمیلاک در جدولی بر روی بسته شیر خشک درج شده است. در این جدول نشان داده شده که چه میزان آب با چه تعداد پیمانه مخصوص شیر خشک مخلوط گردد و چند مرتبه در روز به نوزاد داده شود.دقت داشته باشید که تعداد دفعات تغذیه نوزاد با شیر خشک به سه  فاکتور سن نوزاد و شرایط مادر و سلامت نوزاد بر می گردد. بر این اساس پزشک تعیین می کند که از شیر خشک چه میزان و چند مرتبه استفاده شود.

( شیر خشک آپتامیل )

 

تاریخچه مصرف شیر کمکی

در گذر زمان و با تکامل پستانداران، موجودات زنده به گونه ای با طبیعت سازگار شده اند که مادر شیر اول را به کودک می دهد و همان شیر عامل مقاومت  نوزادان در برابر بیماری ها می گردد. بهتر است بدانید که به شیر اول بعد از تولد آغوز می گویند، ماده مغذی که بیشتر از یک غذا برای کودکان حائز اهمیت می باشد و حکم دارو را دارد. در گذشته برای افرادی که توانایی شیر دادن به فرزندشان را نداشته اند یا بنا بر مصالحی این کار را انجام نمی دادند، کسانی تحت عنوان دایه وجود داشته است. این دایه ها وظیفه شیر دادن به نوزادان را تا دو سالگی بر عهده می گرفتند و سپس آن ها را به خانواده اصلی‌شان باز می‌گرداندند.اما  امروزه محصولاتی تحت عنوان شیر خشک بر پایه شیر گاو، بز و.. تولید می شوند و با فرمول های تخصصی غنی می گردند. این محصولات جایگزین کامل شیر مادر نشده است ولی می تواند مکمل خوبی برای تقویت نوزادان محسوب شود.

( شیر خشک sma )

شیر خشک سیمیلاک نزدیک ترین فرمول غذایی به آغوز

آغوز در مقایسه با دیگر اقسام شیر حاوی آنتی بادی های مختلف و مواد مغذی ارزشمندی است که موجب رشد و تقویت کودکان می گردد. به عبارتی آغوز سرشار از پروتئین، ویتامین ای و کلرید سدیم است تا علاوه بر کربوهیدرات‌ها، لیپید‌ها و پتاسیم سرشار از فاکتورهای ایمنی و تقویت کننده جسم نوزادان باشد. لذا تمامی متخصصین در سراسر جهان اعتقاد دارند که آغوز بهترین غذای خدادادی در بدو تولد محسوب می‌شود و نباید نوزاد را از آن محروم کرد. از طرفی کلیه تولید کنندگان شیر خشک همواره در تلاش هستند که نزدیک ترین فرمول غذایی به شیر مادر را تولید و توزیع نمایند.

بازار داخل سرشار از برندهای مختلف و انواع مدل های شیرخشک است. مدل هایی که هر یک با فرمول خاص خود تولید و عرضه شده است و بر اساس نظر پزشک به عنوان تقویت و یا در شرایط خاص به عنوان جایگزین توصیه می گردند.  شیر خشک سیمیلاک  در انواع نئوشور، سیمیلاک یک، سیمیلاک دو و  سیمیلاک  سه یکی از خوشنام ترین برندهای موجود شیرخشک موجود در بازار است. شیرخشکی که عمدتاً در بین مشتریان به عنوان با کیفیت ترین  برند برای وزن گیری نوزادان شناخته می شود. بنابراین اگر شما هم در فکر خرید این محصول و مصرف آن هستید، حتماً با مشورت پزشک خود این خرید را انجام دهید و مطمئن باشید که این ماده غذایی در کنار شیر مادر به تقویت فرزند شما کمک خواهد کرد.

 

نظرات تعدادی از مادران درباره ی شیر خشک سیمیلاک similac

 • سلام خسته نباشید سفارشات من رسید خیلی خییلی ممنون
 • سلام وقت بخیر دستتون درد نکنه من با یکی از مشاورای سایت مشورت کردم پیشنهاد سیمیلاک و دادن منم گرفتم الان خیلی راضی هستم صد تا شیرخشک دیگه امتحان کرده بودم به خدا
 • سلام موسوی هستم سفارش من رسید خواستم به بقیه مادر ها هم پیشنهاد بدم این شیر خشک و واقعا برای وزن گیری بچه عالیه
 • خسته نباشید من این متن و فرستادم که تو نظرات منتشر کنید . شیر خشک سیمیلاک واقعا عالیه من هم اس ام ای هم نان و کلی برند دیگه امتحان کرده بودم اما دخترم با این خیلی راحت تره
 • سلام به شما واقعا ممنونم از این همه خوش قولی تون من خیلی میترسیدم خرید اینترنتی انجام بدم بعد از اون همه مشکل که داشتم اما شما نظر منو تغییر دادین
 • تیم فروشگاه مادرآن خسته نباشید و یه خسته نباشید ویژه خدمت خانم رسولی از تیم پشتیبانی که اون همه وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن واقعا دستتون درد نکنه
 • سلام روز بخیر من منا شمس هستم این شیر خشک واقعا خوبه و خداروشکر به پسرم ساخت انشالله برای خرید های بعدی هم حتما مزاحمتون میشم
 • سلام وقتتون بخیر من سیمیلاک 1 میگیرم برای گل دخترم و واقعا تو وزن گیریش تاثییر داشته مرسی .
 • سلام لطفا نظر منم منتشر کنید . دوستان سلام من از اینستاگرام قبلا سیمیلاک 2 میخریدم اما متاسفانه چند خرید آخر تقلبی برام فرستادن یکیشونم که اصلا نفرستاد خواستم بگم من از این فروشگاه خرید کردم و وقعا کارشون عالیه هم قیمتشون مناسبه هم سریع ارسال میکنن خیالتون راحته که جنس اصل هم میفرستن .

 

چرا برای خرید سیمیلاک گلد مادرآن را انتخاب کنیم ؟

 1. قیمت محصول اورجینال این برند در فروشگاه مادرآن به نسبت بسیاری از فروشگاه ها مناسب تر است
 2. خرید محصولات سیسمونی و تغذیه نوزاد از فروشگاه مادرآن به راحت ترین شکل ممکن است
 3. اگر تهران باشید از امکان پرداخت در محل نیز بخوردار خواهید بود
 4. در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال میکنیم ما در این مورد در ایران رکورد دار هستیم
 5. با خرید از فروشگاه مادرآن مطمئن هستید که کالای اورجینال دریافت میکنید

 

همچنین ما برای شما سه سایت بین المللی را برای آوردیم که میتونید اطلاعات بیشتری درباره این محصول برند avent  بدست بیارید . اما متاسفانه امکان خرید مستقیم از وبسایت های زیر برای کاربران ایران وجود نداره

سایت مرجع برند :  https://www.amazon.com

منبع و مرجع متن :  https://similacstore.com

منبع و مرجع متن :  https://similac.com

[wp-review]

نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟

همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

021-66436591

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 7 عصر

0938-6642469

پاسخگویی در زمان اداری

پشتیبانی سیسمونی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: رویا محبی

  سلام من شیرخشک سیمیلاک آی کیو پلاس برای دخترم میگرفتم و الان توی بازار نیست و قوطی سیمیلاک موجود در سایت تون هم یا ای کیو فرق میکنه میخواستم بدونم موضوع چیه و ما باید از کجا تهیه کنیم؟

  • نویسنده دیدگاه: محمدرضا رازقی

   سلام خانم محبی
   وقت بخیر
   قوطی های شیرخشک های سیمیلاک توسط شرکت تولید کننده تغیر کرده و مدل های آی کیو سیمیلاک دیگه تولید نمیشن و جای خودشون رو به سیمیلاک گلد دادن که جدید تولید شده و ترکیبات به روز تر و جدیدی دارند.
   و برای تهیه و سفارش شیرخشک سیمیلاک هم میتونید از طریق تماس با شماره تلفن 77682369-021 و یا وبسایت فروشگاه اینترنتی مادرآن اقدام فرمایید.

 2. نویسنده دیدگاه: خسروی

  سلام خسته نباشید ما یه شیرخشک میخوایم که تاثیری در وزن گیری نوزاد هم داشته به نظرتون سیمیلاک خوبه براش بگیریم؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • نویسنده دیدگاه: محمدرضا رازقی

   سلام جناب خسروی وقت بخیر
   شیرخشک سیمیلاک جزو با کیفیت ترین شیرخشک های موجود در بازاره که هم خوشمزه است و هم به وزن دهی کودک شما کمک میکنه
   همچنین شیرخشک سیمیلاک برای شرکت ابوت امریکاست که پدیاشور رو هم این شرکت تولید می کند.
   با تشکر

 3. نویسنده دیدگاه: رضا شعبان نژاد

  سلام وقت بخير ببخشيد سيميلاك 1 موجود داريد من يدونه ميخواستم بخرم . بعد اينا اصل هستن ديگه ؟

  • نویسنده دیدگاه: محمدرضا رازقی

   سلام جناب شعبان نزاد وقت بخیر
   بله موجوده و شیرخشک های موجود در سایت مادرآن اصل و معتبر هستند و از نشانه های اصل بودن شیرخشک سیمیلاک این هستش که آرم شرکت ابوت را باید داشته باشد
   و حتما باید تاریخ انقضا و تولید هم داشته باشه.

 4. نویسنده دیدگاه: گندم

  سلام.خسته نباشید‌.دختر من ۱۱ ماهشه و با وزن خیلی کمه۶ کیلو خرده ای،خیلی شیرارو امتحان کردیم+انفاترینی… حالا خواستم بپرسم ایا سیمیلاک گزینه مناسبی برا وزن گیری نی نیمون میتونه باشه؟ و اگه اره ،چ نوعش !

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام خدمتتون عرض کنم که شیر خشک های برند سیمیلاک کلا برای وزن گیری مناسب هستن . اما سیمیلاک نئوشور برای کودکان نارس هست که وزن گیری کافی نداشتن .
   شما باید سیمیلاک 2 استفاده کنید .

 5. نویسنده دیدگاه: گندم

  و اینکه یکی از دکترا سیمیلاک نئوشور پیشنهاد کردن ،شما دارین؟فرقش با توتال کامفورت چیه؟!ممنون.باز تاکید میکنم ک یازده ماهشه با وزن شش کیلو خرده ای

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام وقت شما بخیر باشه . سیمیلاک نئوشور در حال حاضر موجود نیستش اما انشالله در آینده موجود میشه .
   سیمیلاک نئوشور برای کودکان نارس هستش که تاثییر بسیار زیادی در رشد و وزن گیری داره .

 6. نویسنده دیدگاه: شكوفه عليمرداني

  سلام روز بخير ببخشيد ميخواستم بدونم اين شير خشك سيميلاك واقعا براي وزن گيري خوبه ؟ خواهر شوهتم كه به پسرش ميداد خيلي راضي بود .
  خواستم از شما هم سوال كنم . و من بچم ٣ ماهشه الان سيميلاك شماره چند بايد بدم بهش ؟

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام خانم علیمردانی وقت شما هم بخیر باشه . خدمتتون عرض کنم شیر خشک سیمیلاک کلا برای وزن گیری و رشد نوزاد عالیه . عزیزان زیادی هستن که قصدشون از دادن شیر خشک به کوچولوشون افزایش و زن و رشد نوزاد هست که برای این مورد برند سیمیلاک بسیار محبوب و مورد استفاده هستش . برای نوزاد شما بیاد از سیمیلاک 1 استفاده بشه

 7. نویسنده دیدگاه: جاویدی

  سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم ک آیا سیمیلاک گلد هم مثل آیکیو پلاس با امگا 3 و 6 غنی شده یا خیر. با تشکر.

  • نویسنده دیدگاه: محمدرضا رازقی

   سلام وقت بخیر
   بله سیمیلاک گلد هم مثل سیمیلاک ایکیو پلاس دارای DHA هستش که سرشار از امگاه 3و6 می باشد

 8. نویسنده دیدگاه: حسام

  سلام من پسرم رفلاکس داره خیلی بالا میاره و وزن کمه کدوم یکی از شیرهای سیمیلاک رو پیشنهاد میدین؟ببلاک کامفورت میخوره دوماه و یازده روزشه وزنش پنج کیلو میخام وزنشم اضافه بشه

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام وقت شما بخیر .
   شیر خشک سمیلاک کلا ببرای رفع مشکل وزن گیری و رشد بچه ها تجویز میشه و کیفیت بسیار بالایی هم داره .
   و برخی پزشکان عزیز هم به این علت که شیر خشک سیمیلاک سنگین و غلیظ تر هست برای مشکل رفلاکس هم تجویز میکنن .
   به احتمال خیلی زیاد اگر کوچولوی شما حساسیت خاصی نداشته باشه . میتونید از سیمیلاک به عنوان یک شیر خشک هم برای مشکل رفلاکس و هم برای مشکل وزن گیری استفاده کنید .
   البته اگر بعد از استفاده

 9. نویسنده دیدگاه: سولماز

  سلام خسته نباشید
  من شیر خشک سمیلاک از خودتون تهیه کردم ولی متاسفانه کوچولوم بهش حساسیت داره بعد از خوردنش کهییرمی زنه☹️

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام سلامت باشید .
   از اونجایی که شیر خشک سیمیلاک سازگاری بسیار بالایی با دستگاه گوارش نوزادان داره ، احتمالا کوچولوی شما حساسیت خاصی مثل : حساسیت به پروتئین گاوی ، لاکتوز و… داره که در این صورت باید از شیر خشک های رژیمی استفاده کنید

 10. نویسنده دیدگاه: مهناز امامی

  سلام خسته نباشین من پسرم 5 ماهشه وزن گیریش اصلا خوب نیست دو عدد شیر خشک سیمیلاک گلد هم بهش دادم ولی خیلی وزن اضافه نکرد حالا میخواستم بدونم اگر سیمیلاک نُِشور بهش بدم وزن میگیره یا نه

  • نویسنده دیدگاه: meghdad_shateri

   سلام خانم امامی عزیز خدمتتون عرض کنم سیمیلاک بهترین شیر خشک برای رفع مشکل عدم وزن گیری و رشد بچه هاست . اولین نکته ای که میخواستم بگم این هست که واقعا باید تعداد بیشتری استفاده کنید با یک یا دو عدد اصلا نمیشه منتظر تغییرات زیادی باشیم . هر چند که میزان وزن گیری در بچه ها متفاوته برای مثال برخی بچه ها ممکنه با استفاده کم و خیلی سریع وزن بگیرن بعضی بچه ها دیرتر . این هم به دلیل تفاوت ها مختلفی مثل ژنتیک ، تغذیه و… هستش .
   هر چند که اگر ادامه دادین استفاده از سیمیلاک و و باز هم کوچولوتون وزنی نگرفت پیشنهاد میکنم با پزشک مشور کنید حتما چون شاید این عدم وزن گیری دلیل دیگه ای داشته باشه .
   و نکته ی آخر اینکه من از کامنتتون این برداشت و کردم که با همین دو قوطی سیمیلاک کوچولوی شما یکم وزن گرفته و شما توقع داشتین بیشتر از این باشه بنابراین به نظرم مشکلی در این باره نیست و شما همین شیر و ادامه بدین

 11. نویسنده دیدگاه: صالحی

  سلام پسرم ۳ ماهشه رفلاکس داره هر شیری میخوره بالا میاره، میخواستم ببینم شیر خشک سیمیلاک برای رفلاکس خوبه؟

نظر خودتان را ارسال کنید


سوالات احتمالی شما


تمامی محصولاتی که از فروشگاه اینترنتی خرید سیسمونی مادرآن خریداری میکنید دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند و ما به شما عزیزان اطمینان میدهیم ، محصولاتی که تهیه میکنید صد در صد اصل هستند و همچنین در صورتی که هنگام دریافت کالا متوجه مشکل فیزیکی (شکستگی ،پارگی و ...) شدید میتوانید محصول خود را مرجوع کنید . در صورت نیاز شما به راحتی میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین سایت مشکل خود را با ما مطرح کنید
در حال حاضر عزیزانی که محل دریافت سفارش خود را در استان تهران تعیین کنند میتوانند از امکان پرداخت در محل نیز استفاده کنند . با استفاده از این ویژگی میتوانید هزینه ی محصولات خریداری شده ی خود را در هنگام دریافت کالا پرداخت کنید . البته سفارشاتی که به صورت آنلاین و از طریق درگاه های امن بانکی پرداخت میشوند در اولویت ارسال هستند . امیدواریم که به زودی بتوانیم سیستم پرداخت در محل را برای محصولات خریداری شده ، در سایر استان ها نیز ایجاد کنیم
در حال حاضر با افتخار میتوانیم بگوییم که فروشگاه اینترنتی خرید سیسمونی نوزاد مادرآن رکورد دار سرعت ارسال سفارشات در ایران می باشد. زمانبندی سفارشات در استان تهران به این صورت است : محصولاتی که در هر روز و تا قبل از ساعت 5 عصر خریداری می شوند در همان روز ارسال خواهند شد (البته با خواست خود شما .قبل از ارسال کالا حتما با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام می شود) و سفارشات سایر استان ها نیز در اولین زمان ممکن تحویل پست شده و با پست ارسال میشود.
شما عزیزان میتوانید با عضویت در سامانه اطلاع رسانی پیامکی از رویداد های و جشنواره های فروشگاه اینترنتی مادرآن باخبر شوید . اگر میخواهید فقط از زمان تخفیف یک محصول مطلع شوید شماره خود را در کادر (هر وقت تخفیف خورد به من اطلاع بده )در صفحه خود آن محصول وارد کنید . همچنین اگر میخواهید که از کلیه تخفیف ها ، کد های تخفیف خاص ، جشنواره ها و... مطلع شوید شماره خود را در کادر عضویت در خبر نامه فروشگاه اینترنتی مادرآن در بالای صفحه اصلی سایت وارد نمایید . ما در این مجموعه متعهد به این هستیم که به هیج وجه پیام هایی که از ضرورت کافی برخوردار نیستند را برای شما ارسال نکنیم
هزینه ی ارسال برای سبد های خرید بالای 300 هزار تومان رایگان است . و در سبد های خرید زیر 300 هزار تومان برای استان تهران از مقدار پایه 14900 تومان شروع میشود ( مقدار های بیشتر بسته به دورتر بودن مسافت متغییر است )و برای سایر استان ها وابسته به وزن مرسولات و مسافت متغییر است

نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟


همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

021-66436591

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 7 عصر

0938-6642469

پاسخگویی در زمان اداری

نظرات مشتریان این محصول


madaraan.ir-comments

مجوزهای ما


همکاران ما


همکاران ما اسنپ
الوپیک همکاران ما
پارسیان همکاران ما
شرکت پست ایران همکاران ما

دیگر محصولات پرفروش