نمایش سایدبار

هیچ محصولی یافت نشد.

والدین از زمانی که صاحب فرزند می‌شوند، نفری یک جفت چشم که دارند هیچ، باید چند جفت دیگر هم قرض کنند و مواظب کودک و وسایل او باشند؛ اما گاهی این کار آن‌قدر سخت می‌شود که والدین نمی‌توانند هم‌زمان مراقب همه چیز باشند و این وسط تعدادی از وسایل ریز مربوط به کودک گم می‌شوند. یکی از این وسایل ریز، پستانک نوزاد است!!

برای جلوگیری از این موضوع، والدین اقدام به خرید بند پستانک می‌کنند؛ با این بند، پستانک را به دور گردن یا لباس کودک وصل می‌کنند تا احتمال گم شدنش کاهش یابد.

در این مقاله ما سعی داریم تا کارایی این محصول را به شما توضیح دهیم و خصوصیات بهترین بند پستانک‌ها را معرفی کنیم.

بند پستانک

بند پستانک

بند پستانک چیست و چه کاربردی دارد؟

بند پستانک یک بند نواری شکل است که در انتهای آن یک گیره معمولا پلاستیکی وجود دارد. این گیره پلاستیکی به لباس فرزند شما وصل می‌شود. در انتهای دیگر این بند، حلقه‌ای وجود دارد که به پستانک وصل می‌شود و به این ترتیب شما پستانکی دارید که با گیره به لباس فرزندتان وصل شده است.

پس از استفاده از این بند، دیگر نگران افتادن، کثیف شدن و یا گم شدن پستانک فرزندتان نباشید. در ضمن اکثر مدل‌های بند پستانک قابلیت شستشو دارند و جنس‌شان از پنبه می‌باشد.

بنابراین اگر شما از آن دسته والدینی هستید که هنوز برای پستانک فرزندتان، بند تهیه نکرده‌اید؛ حتما در اسرع وقت این کار را انجام دهید تا برای همیشه با گم شدن پستانک یا کثیف شدن آن خداحافظی کنید!!

شاید الان با خودتان بگویید که کار بند را هر چیز دیگری مثل روبان، نخ و یا هر نوع پارچه‌ای می‌تواند انجام دهد؛ اما این تفکر غلطی است!! شما در درجه اول، باید ایمنی و سلامت کودکتان را در نظر بگیرید!

این مثال یک فرض محال است ولی تصور کنید که پستانک را با یک نخ به گردن کودکتان آویزان کرده‌اید؛ حالا اگر فرزند شما با دست این پستانک را ناگهانی و با شدت بکشد و یا زیر پایش گیر کند، فکر می‌کنید که چه اتفاقی می‌افتد؟؟

در بهترین حالت یا دست یا گردن کودکتان با نخ بریده می‌شود؛ حالا آن قسمت که کودک ممکن است این نخ را درون دهانش ببرد و میکروب‌هایی که روی نخ وجود دارند وارد بدنش شود و ایجاد بیماری کند را نادیده می‌گیریم!!!

پس به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، نه خلاقیت خودتان را در راهی اشتباه به کار بگیرید و نه جان فرزندتان را به خطر بیندازید.