نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

دندانگیر ژله ای

متن جایگزین: دندانگیر ژله ای

درآمدن دندان کودکان معمولاً خیلی زود شروع می‌شو؛ ۳ الی ۶ ماهگی! کدکان حتی قبلی از یاد بگیرند خودشان به تنهایی بنشینند، دندان درمی‌آورند. بیرون آمدن تدریجی دندان‌ها برای کودکان راحت نیست و آن‌ها را اذیت می‌کند. با این حال، رو‌ش‌هایی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها، درد و خارش لثه‌ها را تسکین داد. استفاده از دندان گیر بهترین راه حل برای کاهش درد لثه نوزاد است. دندان گیرها انواع مختلفی دارند که عبارت‌اند از: دندانگیر ژله ای، سیلیکونی، چوبی، پارچه‌ای و پلاستیکی.

دندانگیر ژله ای

دندانگیر ژله ای با نام دندان گیر یخچالی هم شناخته می‌شود،‌ چرا که می‌توان آن را در یخچال قرار داد. پس از سرد شدن دندانگیر، می‌توان آن را به کودک داد. زمانی که دندانگیر، خنک باشد، درد و خارش لثه‌ها را به سرعت کاهش می‌دهد.

متن جایگزین: دندانگیر ژله ای نوزاد

حواستان باشد که دندان گیرها نباید مواد مضر شیمیایی و قطعات کوچک و جدا شونده داشته باشند تا ایمنی و سلامت بچه‌ها تضمین شود!

دندان گیر ژله ای در انواع طرح و مدل‌ها توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود که هنگام خرید آن‌ها باید نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

  • دندان گیرهای خیلی کوچک یا آن‌هایی که قطعات کوچک و جدا شونده دارند را نخرید.
  • دندان گیرها برای نوزادان بالای ۳ ماه تولید می‌شوند و نباید تا قبل از این سن، از آن‌ها استفاده کرد.
  • دندانگیر نوزاد را حتماً مرتب و با دقت بشویید. مراقب باشید چیزی از مواد شوینده روی آن‌ها باقی نمانده باشد.
  • حین خرید دندان گیر حواستان باشد که هیچ گونه مواد شیمیایی و مضری مانند BPA برای نوزاد نداشته باشد.
  • سعی کنید از برندهای به‌نام و معتبر خرید کنید تا از بابت خرید جنس خوب و مرغوب که به نوزاد آسیبی نمی‌رساند، خیالتان راحت باشد.