نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

دندانگیر دکتر براون

متن جایگزین: دندانگیر دکتر براون

دندان درآوردن یکی از آزار دهنده‌ترین تجربه‌های نوزاد است که باعث بی قراری و گریه او می‌شود. والدین هم همواره از نارحتی نوزاد خود،‌ نارحت شده و به دنبال راهی برای تسکین درد او هستند. دندان گیر یکی از بهترین روش‌ها برای تسکین درد و خارش لثه نوزاد است. این روزها برندهای بسیاری در حوزه تولید محصولات مراقبتی نوزاد فعالیت می‌کنند که دکتر براون یکی از بهترین‌ها است. دندانگیر دکتر بروان می‌تواند با ماساژ لثه نوزاد باعث کاهش درد شود.

برند آمریکایی دکتر براون، برترین برند محصولات نوزاد در جهان است. کالاهای این برند باسابقه دارای تأییدیه FDA آمریکا و استاندارد CE اروپا هستند.

ویژگی‌های دندانگیر دکتر براون

متن جایگزین: ویژگی‌های دندانگیر دکتر براون

از آنجایی که دندان گیرها به طور مستقیم با دهان نوزاد در تماس هستند، باید همواره عاری از هر نوع میکروب باشند. به هیمن دلیل، یک دندان گیر خوب باید قابلیت شستشو را داشته باشد تا از تمیز بودن آن اطمینان حاصل گردد. دندانگیر دکتر براون این ویژگی را دارد و شما می‌توانید پس از هر بار استفاده، آن را به راحتی بشویید و تمیز کنید.

از جمله ویژگی‌های دندان گیر دکتر بروان می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • مناسب برای تسکین خارش کلافه کننده در دوران رویش دندان‌های نوزاد؛
  • فاقد BPA و مواد مضر شیمیایی؛
  • طراحی سرگرم کننده و پوشش حداکثری لثه‌ها؛
  • قرارگیری آسان در دستان ظریف کودک؛
  • مناسب کودکان بالای ۳ ماه.

ناگفته نماند که همه استانداردهای لازم در تولید دندان گیرهای دکتر براون رعایت شده است. محصولات این برند هیچ گونه پلاستیک‌ و مواد مضر و خطرناکی مثل PBA ندارد. با این اوصاف،‌ شما می‌توانید با خیالی آسوده از دندان گیرهای دکتر براون برای تسکین درد لثه نوزاد خود استفاده کنید. دکتر براون می‌تواند همراه خوبی برای نوزاد شما در دوران رویش دندان‌هایش باشد.