محصولات

شیشه شیر اونت ضد نفخ (مشاوره رایگان + 100% اورجینال )


سلام به همه ی شما همراهان فروشگاه اینترنتی مادران در این بخش قصد معرفی انواع شیشه شیر اونت ضد نفخ را داریم با ما همراه باشید .

شیشه شیر اونت ضد نفخ

یکی از مشکلات مهمی که بسیاری از نوزادان دچار آن هستند بحث نفخ است که یکی از دلایل آن هوایی است که هنگام شیر خوردن وارد معده نوزاد میشود (دلایل دیگری مانند شیرخشک ، حساسیت به پروتئین گاوی و… نیز دارد میتوانید در این مورد با پشتیبانی ما مشورت کنید )

به همین دلیل یکی از کارهایی که میتوان برای جلوگیری از نفخ نوزاد انجام داد این است که از ورود هوا به دستگاه گوارش جلوگیری کنیم .

شیشه شیر های مختلفی امروزه در جهان تولید میشوند که صد نفخ هستند اما اینکه چه مقدار این خاصیت در آنها پر رنگ باشد موضوع دیگری است که در این مورد هم توصیه میکنیم با پشتیبانی فروشگاه مشورت کنید

شیشه شیر اونت ضد نفخ نیز از آن دسته شیشه شیر هایی هستند که خاصیت نیمه آنتی کولیک دارند و میتوان از آنها برای این موضوع استفاده کرد .

همچنین ویدیویی نیز در ایتدای همین صقحه قرار داده ایم که حتما توصیه میکنیم آن را مشاهده کنید چرا که اطلاعات کاملی درباره ی انواع شیشه شیر اونت را ارائه داده ایم .

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟

شما عزیزان میتوانید از طریق گزینه ی ارتباط در واتساپ و همچنین شماره های مندرج در سایت تمامی سوالات خود را از پشتیبانی مجموعه بپرسید

Rate this page

سبد خرید

خروج
اسکرول به بالا