نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

سودوکرم اصل و تقلبی و تشخیص این دو از موارد مهم و چالشی در میان مصرف کنندگان و نیز بحث‌های داغ در فضای مجازی است که این روزها توجه زیادی را به خود جلب نموده است.

با توجه به اقبال بالای کاربران از این محصول ایرلندی و باسابقه، متاسفانه نمونه‌های تقلبی از آن در بازار عرضه شده و مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان به‌وجود آورده است.

با مطالعه مطلب پیش رو که درباره سودوکرم اصل و تقلبی نوشته شده با ما همراه باشید تا مطالب و نکاتی را در این مورد با شما در میان بگذاریم.

سودوکرم اصل و تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟

این روزها به همان نسبت که اجناس اورجینال برای راحتی مصرف کنندگان و کاربردهای مفیدشان شناخته و مصرف می‌شوند، متاسفانه اقلام تقلبی و فیک نیز در بازار فراوان است.

در این بخش از مطلب به ویژگی‌هایی از سودوکرم اصل اشاره می‌کنیم که شناخت آن را برای شما آسان‌تر کرده و خرید این محصول را با اطمینان لازم و کافی همراه می‌کند.

3 نشانه برای تشخیص سودوکرم اصل از تقلبی!

  • کرم تقلبی سوختگی پوستی را به‌خوبی درمان نمی‌کند!

به اذعان کاربران این محصول، سودوکرم اصل و اورجینال در مدت کوتاهی انواع سوختگی ناشی از گرما، سرما، ادرار و جای پوشک را درمان کرده و مشکلات ناشی از آن را رفع می کند.

  • کرم تقلبی در ظرف تقلبی!

یکی از تفاوت‌های سودوکرم اصل و تقلبی در جعبه آنهاست. در نمونه‌های اصل حروف نام کرم به‌صورت برجسته و مانند خط بریل بر روی قوطی آن حک شده و با لمس دست به‌خوبی قابل تشخیص است. در نمونه‌های تقلبی چنین نشانه‌ای وجود ندارد.

  • کرم اصل را از محل معتبر تهیه کنید!

خرید از فروشگاه‌های بی‌نام و نشان یا سایت‌های فروشگاهی ناشناخته، همواره با خطر دریافت کالای تقلبی همراه بوده و مشتریان را دچار گمراهی و مشکلات ناشی از مصرف محصولات فیک و مضر می‌کند. برای دوری از این مشکل لازم است این خرید را از سایت‌های معتبر انجام داده و از اعمال استاندارهای اتحادیه اروپا بر روی محصول اطمینان یابید.

و در پایان

پیشنهاد آخر ما برای کاربران جهت استفاده از سودوکرم اصل و اورجینال، توجه به کلیه نکات هشدار دهنده و خرید از مراکز معتبر و خوشنام است.

سودوکرم را در جعبه مخصوص و با نشان استاندارد تهیه کنید و از فواید آن بهره‌مند شوید.