نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

سودوکرم اصل از محصولات اختصاصی نوزادان برای محافظت از پوست در برابر سوختگی و ترمیم آن پس از این آسیب است. فرمولاسیون دقیق و توجه به کاربرد ترکیب سازگار با پوست نوزاد در این محصول باعث بازخورد مثبت خانواده‌ها به آن شده است.

تهیه نمونه اورجینال این کرم و کاربرد به‌هنگام آن بدون شک نقش مهمی در ترمیم سوختگی نوزادان در اثر خواص اسیدی ادرار و مدفوع و جای پوشک داشته و کمک بزرگی برای والدین در حفظ سلامت پوست فرزندان دلبندشان است.

در این مطلب به بررسی موارد فوق می‌‌پردازیم.

با ما تا انتهای متن همراه بمانید.

سودوکرم اصل و ویژگی‌های مثبت کاربردی!

پوست کودکان به‌ویژه در دوران نوزادی از لطافت و حساسیت بالایی بهره‌مند است که نیاز به مراقبت مستمر و حفظ بهداشت را در آن الزامی می‌کند. اما گاهی با وجود تمام مراقبت‌ها پوست دچار سوختگی شده و درد و سوزش را برای کودک و نگرانی را برای والدین به‌همراه می‌آورد.

استفاده از سودوکرم اورجینال با خواص ضدعفونی و ترمیم کننده ضمن رفع عرق‌سوز، التهاب، تاول و نظایر آن مشکلات پوستی گوناگون را حل می‌کند. جالب اینکه بزرگسالان نیز می‌توانند از این محصول برای مواردی نظیر آفتاب‌سوختگی، اگزما و مشکلات پوستی دیگر استفاده کنند.

برای استفاده آسان و اصولی از این محصول کافی است پوست را پاکیزه کرده و لایه نازکی از کرم برروی آن بمالید. این روش را تا رفع سوختگی و ترمیم کامل پوست ادامه دهید.

3 ویژگی مهم برای تشخیص سودوکرم اصل!

  • عدم بروز واکنش‌های منفی و حساسیتی در پوست
  • حجم 125 میلی‌لیتری محصولات اصل
  • تاثیر فوری و سریع

محصولات سودوکرم و مزایای کاربردی…

محصولات سودوکرم در انواع کرم سوختگی پای نوزاد سودوکرم و نمونه‌ها مناسب برای صورت عرضه می‌شود. اما طیف استفاده از این محصولات بسیار وسیع بوده و همه بخش‌های پوست را شامل می‌شود.

از مزایای سودوکرم اصل می‌توان به قیمت مناسب، تاثیر قوی و ماندگار و بازگرداندن لطافت و سلامتی اشاره کرد.

بهره‌مندی از استانداردهای جهانی و اتحادیه اروپا اعتباری برای این کالا و اطمینان خاطری برای مادران است.