Search
Generic filters
Exact matches only

2 نکته درباره ی ساخت شیشه شیر اونت :

دسته بندی ها: حیاتی است ، اما خوشبختانه ما گزینه ای شیشه اونت را بر اساس گیاهان آرایشی موجود در اختیار داریم بنابراین او از آنجایی که ما سفر شیر مادر را متوقف کردیم ، آن را دارد. لوکاس از زمانی که ماه ها بود و قدیمی ترین میمون خاردار بود ، از بطری های ضد کولیک Philips Avent با یک هواکش بدون هوا استفاده می کند!

شیشه شیر اونت چرا و چگونه :

این واقعیت که این بطری ها توسط والدین مورد آزمایش قرار گرفته اند ، توسط والدین تأیید شده اند ، بطری های ضد کولیک فیلیپس AVENT مهر تأیید کرده است تا اعتماد و حمایت از والدین جدید و جامعه والدین را ایجاد کند و باعث شود احساس راحتی من در انتخاب فیلیپس Avent. بطری تغذیه او هرگز از پیوندهایی که در زمان صرف غذا داشتیم کاسته نشده است. این  شیشه شیر اونت ساخت کجاست ؟ بزرگترین ترس من بود ، بزرگترین غم و اندوه هنگام انتخاب متوقف کردن شیردهی. من می دانم که هنوز هم می توانم بیشترین تغذیه را نه فقط از سینه ها به او بدهم!

دارای 4 ستاره است ما مارک های بسیاری از بطری های کودک را امتحان قیمت شیشه شیر اونت کرده ایم و به نظر می رسد که ما نیز در محبوب Philips Avent هستیم. نمی توانید لوکاس را دور نگه دارید!

 

avent 2.png بطری های شیر یک نوزاد اساسی برای هر مادر است. با این وجود ، انتخاب فرایندی که باعث سردرگمی نوک پستان ، گاز یا جریان بد شیر نمی شود ، اغلب می تواند دشوار باشد. این که آیا شما کودک خود را از شیردهی به سمت شیردهی منتقل می کنید ، یا شیر کودک خود را از روز اول تغذیه می کنید ، بهترین بطری شیر را چگونه انتخاب می کنید؟

بررسی تفاوت های شیشه شیر فیلیپس اونت :

اگر سردرگم هستید نگران نباشید – ما برای کمک به شما اینجا هستیم. در اینجا عکسهای ما از بهترین بطری های شیر آورده شده است. مطمئناً می توانید یک مورد را پیدا کنید که متناسب با نیازهای غذایی بی نظیر کودکتان باشد.

 

آنچه ما دوست داریم: بر خلاف بطری های دیگر ، بطری شیر کاموتومو کاملاً از سیلیکون بهترین شیشه شیر اونت  ساخته شده است و به کودک شما اجازه می دهد نوک پستان و بطری نرم را فشار دهد – دقیقاً مانند سینه مادر! این بطری ها همچنین دارای سوراخ های ضد کولیک هستند تا مطمئن شوند هوا شیر را حفظ نمی کند. علاوه بر این ، بطری شیر Comotomo نسبت به بیشتر بطری های شیر دارای گردن وسیع تری است ، که باعث تمیز کردن آن بدون تمیز کردن بطری می شود. و هنگامی که کودک شما نوک پستان فعلی را پشت سر می گذارد ، می توانید جریان های سریع تری را به همان بطری بخرید!

راهنمایی خرید شیشه شیر اونت با قیمت

آنچه ما دوست داریم: مادران کودک شیشه شیر فیلیپس اونت مبتلا به کولیک توسط سیستم ثبت شده دکتر براون ، که تضمین می کند فرزند شما هیچ حباب هوا را بلع نکند. طراحی بدون خلاء آن نیز به هضم کودک شما کمک می کند ، و تغذیه با شیر مادر را مشکل تر می کند!

شیشه شیر اونت ساخت کجاست

بطری های دکتر جریان طبیعی Brown Brown نیز برای مادرانی که در وسط انتقال کودک خود از پستان به بطری قرار دارند تفاوت شیشه فیلیپس بسیار عالی است. با ایجاد یک تجربه تغذیه ای راحت که گفته می شود شیردهی را حفظ می کند ، کودک کوچک شما در این زمان راحت تر خواهد شد.

 

با وجود تمام تمجیدهایی که مادر از این بطری شیر برای تحسین کردنش استفاده شیشه شیر 240 میل اونت می کرد ، هنوز هم کامل نیست. سیستم تهویه آن از قسمت های زیادی ساخته شده است شیشه شیر 330 میل اونت که باعث می شود این بطری شیر تمیز و مونتاژ شود. اگر همیشه عجله دارید ، بجای آن بطری با قطعات کمتری انتخاب کنید!

با این حال ، یک نکته منفی این است که به دلیل نرمی و شکل آن ، این بطری به راحتی تکان می خورد. بعلاوه ، برای بطری شیر مقداری گران است ، به خصوص اگر قصد دارید آن را ذخیره کنید. اگر فرزندتان آدمخواری نیست ، می توانید گزینه های ارزانتری را در نظر بگیرید.

نظر خودتان را ارسال کنید
نظرات مشتریان


[single_testimonial id=”24357″]

[contact-form-7 id=”24356″ title=”فرم سایدبار”]

ویدئو


نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟


همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

              ۰۲۱-66436591 

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 7 عصر

               0938-6642469

مجوز های ما


       

همکاران ما