خرید اینترنتی پد سینه چیکو


مادرانی که به تازگی فرزندشان را در آغوش گرفته‌اند، حتما با این اتفاق روبه‌رو شده‌اند و یا روبه‌رو خواهند شد؛ اینکه از سینه‌هایشان شیر بیرون ریخته و لباس‌شان را کثیف کند. تصور کنید برای کاری از منزل خارج شده‌اید و یا در محل کارتان هستید؛ اگر پد سینه نداشته باشید، باید هر لحظه منتظر کثیف شدن لباس‌هایتان باشید و از آنجایی که دسترسی به منزل و تعویض لباس ندارید، حسابی دچار مشکل خواهید شد. برای جلوگیری از این اتفاقات از پدهای مخصوص سینه استفاده می‌کنند تا لباس‌شان کثیف نشود.

تا اینجا متوجه اهمیت پد سینه شدید. حالا می‌خواهیم پد سینه چیکو را به شما معرفی کنیم.

پد سینه چیکو

پد سینه چیکو

ویژگی‌های پد سینه چیکو:

به پد سینه اصطلاحا پدهای پرستاری نیز می‌گویند. پد سینه چیکو دارای خواص ضد باکتریال است؛ یعنی پارچه‌ای که برای تولید پدهای این برند استفاده می‌شود، آنتی باکتریال است و سینه مادر را از وجود هرگونه باکتری و بیماری باکتریایی حفظ می‌کند.

از طرفی پارچه‌ای که در ساخت پد سینه چیکو به کار رفته بسیار نازک است و استفاده از آن برای مادر بسیار راحت می‌باشد؛ زیرا آنقدر نازک است که اصلا مادر آن را احساس نمی‌کند و با استفاده از آن کاملا احساس خوشایندی را تجربه می‌کند.

پارچه استفاده شده در این پدها بسیار نرم و لطیف هستند و پوست بدن مادر را اذیت تمی‌کند. از طرف دیگر جذب پدهای چیکو با وجود پارچه نازکی که دارند بسیار بالاست و برای شما احساس امنیت و آرامش را فراهم می‌کند.

لایه خارجی پد سینه چیکو از جنس پلی اتیلن است و باعث می‌شود تا پوست و سینه مادر تهویه کافی داشته باشد و تنفس سلول‌های پوستی این ناحیه به راحتی انجام شود؛ این موضوع باعث جلوگیری از التهاب پوستی می‌شود.

پد سینه چیکو

پد سینه چیکو

از طرفی لایه داخلی پدهای چیکو با پوشش آنتی باکتریالی که دارد، باعث می‌شود شیر مادر را به سرعت جذب کرده و به حالت ژله‌ای تبدیل کند؛ به این ترتیب سطح پوست سینه مادر همیشه خشک می‌ماند و تحریک پذیری پوست را در برابر عوامل خارجی از بین می‌برد که از این جهت برای مادر امنیت و آرامش فراهم می‌کند.

پدهای چیکو به خاطر نازک بودن، اصلا زیر لباس مشخص نمی‌شوند و به خوبی با لایه چسبنده‌ای که دارند به سوتین مادر می‌چسبند.

پد سینه چیکو تحت سخت‌ترین استانداردهای کشور ایتالیا ساخته و تولید می‌شود؛ بنابراین بر طبق استانداردهای اروپایی ساخته می‌شوند و این مورد یکی از بزرگترین برتری‌های این برند با دیگر برندها است.

استفاده از پد سینه چیکو در چه مواقعی ضروری است:

  1. شب موقع خواب! زیرا ممکن است وقتی شما خواب هستید سینه‌های‌تان پر از شیر شود و از آنجایی که در خواب به سر می‌برید، نمی‌توانید سینه‌های‌تان را تخلیه کنید و باعث نشت شیر به بیرون می‌شود. به همین خاطر حتما باید قبل از خواب از پد سینه چیکو استفاده کنید تا خواب آرامی داشته باشید و خیالتان راحت باشد.
  2. وقتی قرار است به محل کارتان بروید و مجددا کارتان را آغاز کنید؛ از آنجایی که چند ساعتی از روز را منزل نیستید حتما باید قبل از خروج از منزل پد سینه چیکو را به نوک سینه‌تان بچسبانید.
  3. هنگامی که به فرزندتان شیر داده‌اید ولی هنوز سینه‌های‌تان پر از شیر است؛ در این زمان هم شیر به بیرون از سینه‌های‌تان می‌ریزد و باعث خجالت و دردسر شما می‌شود. پس اگر به فرزندتان شیر دادید و هنوز هم سینه‌های‌تان شیر داشت حتما پد سینه چیکو را استفاده کنید.
  4. اگر کاری برایتان پیش آمد و مجبور شدید چند ساعتی را به دور از فرزندتان سپری کنید حتما پد سینه چیکو استفاده کنید تا شیری که در سینه شما جمع شده است به بیرون نریزد و شما بتوانید کارتان را با خیال راحت انجام دهید.

اگر در مواقع لزوم و به طور صحیح از پدهای سینه چیکو استفاده کنید، مطمئن باشید اصلا به مشکل برخورد نمی‌کنید و همیشه با خیال راحت کار می‌کنید، می‌خوابید و به کارهای بیرون از منزل‌تان می‌رسید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع پدهای سینه با کارشناسان ما تماس بفرمایید.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا