Search
Generic filters
Exact matches only

نقد و بررسی شیشه شیر اونت

این بطری برای پسرم عالی بود. او تعویض زمان بسیار ساده ای داشت شیشه شیر اونت ، از شیردهی گرفته تا استفاده از بطری Avent. یکی از ویژگی هایی که من عاشق آن هستم این است که Avent نوک سینه های بطری نیز دارد که می توانید این سن را در کنار کودک خود بخرید. تمیز کردن تمام قسمت ها با برس Avent Bottle بسیار آسان است. تا آنجا که بطری ها می روند ، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ارزش پول خود را می گیرید.توسط کیت ویلیامز ، دکتری تیم تحقیقاتی ConsumerAffairs

شباهت شیشه شیر های اونت :

به عنوان عضو تیم تحقیقاتی ConsumerAffair ، دکتر کیت ویلیامز. شما شیشه شیر اونت 150 فکر می کنید همه قبل از خرید ، سزاوار دسترسی آسان به اطلاعات دقیق و جامع در مورد محصولات و شرکت ها هستند. قبل از نوشتن راهنماهای خریدار ، ساعت های بی شماری را برای تحقیق در شرکت ها و صنایع بگذرانید تا مطمئن شوید که مصرف کنندگان تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای تصمیم گیری در مورد  شیشه شیر 150 میل اونت خرید هوشمند و آگاهانه دریافت می کنند.جیمز از مونتگومری ، AL منابع معتب استفاده و نصب آن آسان بود. من آن را سالها پیش در Target خریداری کردم و به یاد دارم که قیمت مقرون به صرفه بود. چیزی که من پرداخت کردم کمتر از 40 دلار است. دستورالعمل تنظیم آسان بود. با این حال ، فقط به یک رنگ وارد شد. سفید یا عاج. علاوه بر این ، باز کردن بسته بسیار مشکل بود.شیشه شیر 260 میل اونت  فرد مسن کار سختی را پیدا می کند.

نوک پستان پهن به شکل پستان امکان پیوند طبیعی را فراهم می کند

نوک سینه فوق العاده نرم بافت پستان را تقلید می کند

شیر Airflex به منظور کاهش مشکلات تغذیه ای از قبیل کولیک طراحی شده است

راحت و قابل حمل حتی برای قیمت اونت  دست های کوچک

تعداد کمی از قطعات برای تمیز کردن آسان و مونتاژ

خرابی شیشه شیر اونت :

چفت طبیعی

نوک پستان به شکل پستان به منظور ترغیب کودک شما به شیر دادن به شیر مادر مانند شیر مادر طراحی شده است و باعث می شود ترکیب شیردهی و شیردهی راحت تر شود.

Philips Avent نوک سینه بسیار نرم است

نوک سینه بسیار نرم

هنگامی که می خواهید برای شیرخوار شیرخوار خود یک تجربه شیردهی بدون شیر ایجاد کنید ، این می تواند به طبیعی نگه داشتن امور کمک کند. به همین دلیل ما نوک سینه را با یک بافت بسیار نرم ایجاد کردیم که به منظور تقلید از احساس پستان ساخته شده است.

طراحی نوک پستان اسپیرال طبیعی است

طراحی مارپیچ انعطاف پذیر

طراحی مارپیچی نوک سینه و گلبرگ باعث می شود که آنها به طور طبیعی تاشو محافظ شیشه شیر اونت شوند ، بنابراین کودک شما می تواند از تغذیه بی وقفه لذت ببرد.

دریچه ضد کولیک

دریچه ضد کولیک ایرفلکس

دریچه ضد کولیک موجود در بطری شیردهی برای کاهش قولنج و ناراحتی با تهویه هوا بهترین شیشه شیر فیلیپس اونت در داخل بطری و به دور از معده فرزند شما طراحی شده است

امتحان کردن شیشه شیر اونت:

نحوه شیردهی برای گرفتن بطری

3 دقیقه برای خواندن

بهتر است صبر کنید تا کودک شما 3 تا 4 هفته سن داشته باشد و تغذیه با شیر مادر قبل از شیر دادن تأمین شود. اگر قصد بازگشت به محل کار را دارید ، سعی کنید حداقل دو هفته قبل از تاریخ شروع ، شیردهی را از بطری شروع کنید تا بتوانید هرگونه مشکل را زودتر برطرف کنید. حرکت از پستان به شیردهی ممکن است مدتی طول بکشد تا کودک شما عادت کند.

مهمترین نکات برای انتقال صاف از شیردهی به شیردهی:

مدت کوتاهی پس از تغذیه منظم ، کودک خود را به یک بطری پیشنهاد دهید تا احساس گرسنگی و دلسوزی کند.

بگذارید شخص دیگری اولین بطری را به کودک شما تغذیه کند تا او را با دلیل عدم شیردهی اشتباه نگیرید.

سعی کنید وقتی شخص دیگری برای اولین بار بطری کودک شما را تغذیه می کند خرید شیشه شیر اونت  در خارج از خانه باشید. کودکان می توانند از فاصله حداقل 20 پا مادر خود را بو کنند و ممکن است بدانند که شما در اطراف هستید حتی اگر در یک اتاق دیگر باشید.

راهنمای تهیه شیشه شیر اونت :

اگر کودک شما در نزدیکی نوزاد باشد ، شیر مادر می تواند همان تغذیه با شیر مادر باشد.

ممکن است فرزند شما وقتی در خانه نیستید به خوبی تغذیه نشود و اگر در تمام طول روز از خانه دور باشید ، ممکن است کودک شما شبها به طور مکرر از خواب بیدار شود. اگر این اتفاق می افتد تعجب نکنید و از این زمان های آرام و صمیمی برای ارتباط مجدد با کودک کوچک خود استفاده کنید.

فیلیپس ، ضد کولیک ، هوای آزاد ، بهترین کودک ، BPA رایگان ، آوانته

نوک سینه ها ، میزان نوک سینه ها ، نوک سینه های حلقوی ، اندازه نوک پستان ها ، بهترین نوک سینه های بطری ، سینه های پستان ، طبیعی

شکل راحت با توجه به شکل منحصر به فرد ، بطری حمل و گرفتن از هر جهت آسان استفاده از شیشه شیر های فیلیپس اونت  برای راحتی حداکثر ، حتی در دست های کوچک کودک آسان است.

نظر خودتان را ارسال کنید
نظرات مشتریان


[single_testimonial id=”24357″]

[contact-form-7 id=”24356″ title=”فرم سایدبار”]

ویدئو


نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟


همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

              ۰۲۱-66436591 

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 7 عصر

               0938-6642469

مجوز های ما


       

همکاران ما