دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید صندلی غذای چیکو (Chicco)


خرید صندلی غذای چیکو

بعد از اینکه شما شیشه شیر و پستانک برای فرزندتان تهیه کردید، باید به دنبال تهیه سایر تجهیزات ضروری باشید. یکی از این تجهیزات، صندلی غذا است؛ اگرچه این صندلی‌های بلند، سال‌های قبل در وسایل کودکان وجود نداشت، اما امروزه یکی از ملزومات اصلی سیسمونی نوزاد است.

ویژگی‌های صندلی غذای چیکو

همانطور که گفتیم صندلی غذای چیکو مدل‌های مختلف دارد که در این قسمت به شرح و تفصیل هر کدام می‌پردازیم. متناسب با سن، قد و وزن کودک خود می‌تونید هر کدام از یان صندلی‌ها را انتخاب نمایید:

  • صندلی غذای چندکاره relax چیکو:

تنظیم برای ۸ ارتفاع قدی مختلف، ۴ حالت خوابیده، قابلیت تنظیم راحت، جدا شدن آسان نشیمن صندلی و بالشتک‌های پشتی آن، دارای ۲ رنگ خنثی و همیشه مد روز، متناسب با هر مرحله از رشد کودک، قابل تا شدن، محکم، بادوام.

این مدل گران‌تر از سایر مدل‌ها است، سینی قابل جمع شدن نیست و وقتی تا می‌شود تعادل برای ایستادن ندارد.

  • صندلی غذای poly چیکو:

دارای ۸ حالت مختلف برای تا کردن، آستر سینی قابل تعویض برای تمیزکاری راحت‌تر، دارای دستگیره‌های تاشو، دارای ۵ رنگ‌بندی مختلف، مناسب برای فضاهای کوچک فقط برای کودکان تا وزن ۱۸ کیلوگرم قابل استفاده است، پایه‌های باریک و سبک بودن بدنه صندلی باعث نداشتن تعادل و به راحتی تکان خوردن صندلی می‌شود.

  • صندلی غذای چندکاره poly چیکو:

متناسب با هر مرحله از رشد کودک، قابلیت تاشو بودن، قابلیت تنظیم راحت، عملکرد قوی، انعطاف بالا، اشغال فضای کمتر، برای کودکان بالای ۲۷ کیلوگرم وزن و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه‌تر از مدل relax است اما تفاوت چندانی از نظر امکاناتی با آن ندارد.

صندلی برای دستشویی کودکان بزرگتر بالشتک ندارد و پلاستیکی است، هنگامی که تا می‌شود تعادل برای ایستادن ندارد، فقط دو مدل پارچه برای این صندلی قابل استفاده است، از لحاظ قیمتی گران است.

  • صندلی غذای poly magic چیکو:

دارای آستر سینی قابل تعویض برای تمیزکاری راحت، ۶ حالت تنظیم ارتفاع، قابل تنظیم در ۳ حالت خوابیده، قابلیت تا شدن، نشیمن صندلی قابل جدا شدن است.

گران است، دهانه‌ای که بین سینی و آستر قرار دارد تمیز کردنش سخت است، عرض پایه باریک و پلاستیک نازک، ۴ چرخ کوچک این صندلی مانور حرکتی‌اش را محدود می‌کند.

  • صندلی غذای poly دو ستاره چیکو:

تمیز کردن راحت پارچه، دارای آستر سینی قابل تعویض، قابلیت تنظیم در موقعیت‌های مختلف، دارای چرخ‌های لاستیکی، از نظر تمیزکاری جزء راحت‌ترین صندلی غذاهای چیکو به حساب می‌آید

فقط در یک رنگ تولید شده است، تبدیل به صندلی کودک نمی‌شود، حتی در حالت تا شده هم فضای زیادی را اشغال می‌کند.

  • صندلی غذای poly دو ستاره دولوکس چیکو:

قابلیت تمیز کردن سریع پارچه صندلی، دارای ۲ آستر سینی قابل تعویض، قابل تنظیم برای بسیاری از موقعیت‌ها، دارای چرخ‌های لاستیکی

فقط در یک رنگ تولید شده است، حتی در حالت تولید شده هم فضای زیادی را اشغال می‌کند، به صندلی کودک تبدیل نمی‌شود.

صندلی غذای چیکو مدل‌های زیادی دارد که در این قسمت چند تا از بهترین‌هایش را برایتان شرح دادیم همانطور که مشاهده کردید، هر مدل وییگی‌های خاص خودش را دارد که می‌تواند برای فرزندان یک خانواده کاملا مناسب باشد و نیازهای‌شان را رفع کند

به طور کلی صندلی غذای چیکو، از نظر کیفیت و کارایی جای خوبی را در بازار و منازل مردم پیدا کرده و توانسته است به راحتی و با ارائه خدمات بسیار ارزنده و محصولات مرغوب، انتخاب اول خانواده‌ها باشد.

صندلی غذای چیکو، با داشتن بدنه‌ای محکم و وسایل ایمنی مانند کمربندهایی که به دور بدن کودک بسته می‌شوند، امنیت او را تضمین کنند تا کودک شما ضمن یاد گرفتن عادت مثبت روی صندلی نشستن و غذا خوردن، در امنیت کامل باشد.

البته برندهای داخلی و خارجی زیادی هستند که صندلی غذا تولید کرده‌اند مانند: صندلی غذای زویه، صندلی غذای دلیجان و صندلی غذای بیبی فرولایف و خیلی برندهای دیگر.

این کاملا به شما و بودجه شما بستگی دارد که کدام برند و کدام مدل صندلی غذای کودک را خریداری کنید.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا