محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید شیشه شیر دکتر براون


شیشه شیر یکی از مهم ترین وسایل در سیستم تغذیه کودکان و نوزادان است که امروز در مدل های متنوع و متعددی در بازار به فروش می رسد اما در میان تمامی برند ها، شیشه شیر دکتر براون رنگ و بویی دیگر دارد و به دلیل برخورداری از ویژگی های خاص و کلیدی، از محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار است.

برند دکتر براون یکی از معروف ترین برند های حال حاضر در زمینه تولید انواع محصولات مرتبط با نوزادان است در میان تنوع بسیار بالای محصولات این برند، می توان به شیشه شیر های آنتی کولیک اشاره نمود که نسبت به شیشه شیر های عادی موجود در بازار تفاوت فاحشی دارند که در ادامه با این ویژگی آشنا خواهیم شد، لطفاً با مادران در بخش توضیحی این محصولات همراه باشید تا بتوانید اطلاعات کاملی را کسب کنید.

 

بررسی مشخصات، ویژگی ها و خرید شیشه شیر دکتر براون

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از شیشه شیر های دکتر براون این است که آن ها به سیستم تخلیه هوای نِی‌دار مجهز هستند که در طی این فرایند، هوا و شیر با یکدیگر ترکیب نمی شوند که این موضوع خود باعث کاهش مشکلات گوارشی در کودک و یا نوزاد شما می شود.

از دیگر مزایای قابل توجه این نوع از شیشه شیر ها می توان به عدم ایجاد حالت خلأ در هنگام مکیدن اشاره نمود و این فرایند دقیقا می تواند شبیه ساز مکیدن شیر از سینه مادر باشد.

علاوه بر موارد فوق، استفاده از شیشه شیر های دکتر براون می تواند باعث حفظ مواد مغذی و ویتامین های موجود در شیر شود، به خصوص ویتامین ‌های A، C و E که از مهم ترین ویتامین های موجود در شیر هستند.

 

کاهش دهنده موثر نفخ شکم و دل درد

از موثر ترین دلایل به وجود آورنده نفخ شکم و همچنین دل درد در نوزادان بدون شک ترکیب هوا و شیر در هنگام مکیدن آن است که متاسفانه در شیشه شیر های عادی موجود در بازار این فرایند به خوبی رعایت نشده و کودک شما در هنگام مکیدن شیر، کمی هوا را نیز وارد دهان خود می کند که این موضوع در نهایت باعث به وجود آمدن مشکلات گوارشی می شود.

اما شما با تهیه و خرید شیشه شیر دکتر براون می توانید به صورت همیشگی این موضوع را ریشه کن کنید و آرامش را به کودک خودتان هدیه دهید.

 

بررسی نوع سر شیشه و میله ای که درون شیشه شیر های دکتر براونز قرار دارد!

نوع سر شیشه و میله ای که در میان شیشه شیر های دکتر براون وجود دارد، نسبت به سایر محصولات موجود در بازار دارای تفاوت های قابل توجه ای است که بررسی آن ها خالی از لطف نیست!

  1. نوع سر شیشه دکتر براون و میله ای که در محصولات برند دکتر براون قرار دارد، از ورود هوا به معده نوزاد جلوگیری می کند که این موضوع در نهایت می تواند مانع از نفخ و کولیک معده در کودکان شود.
  2. مواد مغذی در شیر نوزاد به صورت کاملا تضمینی ای حفظ خواهد شد که این موضوع می تواند ارزش غذایی موجود در شیر را افزایش دهد. کیفیت مواد اولیه سازنده سر شیشه ها در پستانک دکتر براون هم رعایت شده است.

 

بررسی قیمت شیشه شیر دکتر براون

شیشه شیر های دکتر براون در ۲ نوع طلقی و پیرکس در میل های متفاوت و متنوعی در بازار موجود هستند که به طبع نوع پیرکس آن نسبت به نوع طلقی آن از قیمت بسیار بالاتری برخودار است. از این رو شیوه قیمت گذاری این محصولات نیز به این صورت است. همچنین توصیه می کنیم از بالش شیردهی نوزاد برای بهبود وضعیت فیزیکی فرزند دلبندتان در زمان شیردهی نیز استفاده کنید تا کمترین میزان نفخ در زمان شیر خوردن برای نوزاد بوجود می آید.

لطفاً در هنگام خرید اینترنتی شیشه شیر های دکتر براون به موضوع نوع شیشه و همچنین میل آن دقت کنید چراکه این دو فاکتور، از مهم ترین فاکتور های قیمت گذاری این محصول به حساب می آیند.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا