محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید انواع سرلاک خوری


خرید انواع سرلاک خوری

یکی از راه‌های رساندن مواد مغذی به کودکان سرلاک‌ها هستند. برای اینکه بتوانید به راحتی از سرلاک ها به عنوان تغذیه کودک خود بهره ببرید، بهتر است از انواع سرلاک خوری ها استفاده نمایید. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که سرلاک ها از چه زمانی برای کودک شما مناسب است، بهترین نوع سرلاک را معرفی خواهیم کرد و نکاتی که در خرید سرلاک باید به آن توجه نمایید را ارائه خواهیم داد.

بهترین زمان استفاده از سرلاک خوری

سرلاک در واقع یک غذای کمکی محسوب می‌شود و در هیچ زمانی نباید به عنوان غذای اصلی استفاده شود. بهترین زمان استفاده از سرلاک و سرلاک خوری ۶ ماهگی به بعد است یعنی زمانی که کودک شما توانایی خوردن غذای جامد را داشه باشد ولی ممکن است در بعضی مواقع به دلیل کمبود ویتامین در کودکان شما، پزشک کودک شما استفاده از سرلاک را پیشنهاد دهد. اما حتما به این مورد توجه نمایید که استفاده از سرلاک تا قبل از ۴ ماهگی اصلا توصیه نمی‌شود و اگر مجبور به استفاده از سرلاک خوری زیر ۶ ماهگی کودک خود هستید، حتما از پزشک کودک خود راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

خرید انواع سرلاک خوری

خرید انواع سرلاک خوری

بهترین نوع سرلاک خوری نوزاد

شما این امکان را دارید که از یک قاشق کوچک برای سرلاک استفاده نمایید اما همانطور که مستحضر هستید، استفاده از قاشق برای نوزاد کاری دشوار است به همین دلیل سرلاک خوری جهت راحتی شما طراحی و تولید شده است. در حال حاضر سرلاک خوری های زیادی برای خرید وجود دارند و ممکن است برای شما که اطلاعاتی در این زمینه ندارید، انتخاب یک سرلاک خوری خوب دشوار باشد. نکاتی که باید در هنگام خرید انواع سرلاک خوری توجه نمایید، موادی است که در هنگام تولید سرلاک خوری به کار گرفته شده است. حتما به این مورد توجه نمایید که سرلاک خوری شما فاقد مواد مضر شیمیایی باشد. مواد شیمیایی مانند بیس فنل، لاتکس، فتالات و غیره می‌تواند برای کودک شما مضر باشد.

ویژگی‌های بهترین سرلاک خوری

همانطور که ذکر نمودیم بهترین سرلاک خوری برای شما سرلاک خوری است که فاقد مواد شیمیایی باشد و علاوه بر این در خرید یک سرلاک خوری باید به سایر ویژگی های آن توجه نمایید. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می‌باشد.

  • انعطاف پذیر بودن سرلاک خوری
  • دارا بودن درجه بندی در روی سرلاک خوری
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید سرلاک خوری
  • جنس بدنه نرم سرلاک خوری مخصوصا قاشق آن
  • قابلیت استفاده در ماکروویو
  • ابعاد و گنجایش سرلاک خوری به نسبت سن فرزند

نحوه استفاده از سرلاک خوری

بعد از انتخاب یک سرلاک خوری استاندارد، به مرحله استفاده از سرلاک خوری نوزاد می‌رسید. برای استفاده از سرلاک خوری باید تمام مواد غذایی را که قصد دارید به عنوان سرلاک تغذیه نمایید به صورت سوپ مایع یا نیمه جامد تبدیل نمایید و در داخل قسمت شیشه‌ای سرلاک خوری خود بریزید و بعد از اینکه قاشق مخصوص سرلاک خوری را به آن متصل نمودید، بدنه حاوی مواد سرلاک خود را فشار دهید و سرلاک را وارد قاشق نمایید و از طریق قاشق سرلاک موجود را به کودک خود دهید.

اگر برای اولین بار است که سعی دارید به کودک خود سرلاک دهید پیشنهاد می‌کنیم از یک غلات تک دانه‌ای غنی شده از آهن شروع کنید و این غلات را ترجیحا با شیر مادر مخلوط کنید.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا