دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جامپر نوزاد


خرید جامپر نوزاد

بسیاری از والدین برای انکه به راه رفتن کودک و بهبود آن کمک نمایند از تجهیزات جدیدی استفاده می کنند که برخی از آنها مفید و برخی از آنها به گفته برخی از پزشکان اطفال مضر است. بهترین ابزار برای کمک کردن به راه رفتن کودک شما استفاده از جامپر است. برای آشنایی با انواع جامپر کودک، قیمت و مشخصات بهترین جامپر تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

قیمت جامپر نوزاد

جامپرهای نوزاد در انواع مخلفی تحت عنوان برندهای متفاوت عرضه می شوند که طرح، کیفیت و برند جامپر در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. انواع و اقسام جامپرها را در طرح های متفاوت و جذاب و با نوع کارای آن می توانید در سایت مادران مشاهده نمایید و قیمت هر کدام را نیز متناسب با هر محصول مشاهده نمایید. در خرید جامپر برای نوزاد خود حتما به وزن قابل تحمل جامپر توجه کنید. جامپرها متناسب با وزن کودک شما طراحی و تولید می شوند و اغلب آنها با طری کار میکنند. به میزان باطری مصرفی جامپر نیست توجه نمایید. قیمت انواع جامپر را در سایت فروشگاهی مادران مشاهده کنید.

مزایای استفاده از جامپر نوزاد

خیلی از والدین جامپر را تنها برای اینکه باعث سرگرمی کودک آنها می شود، خریداری می نمایند. در صورتی که علاوه بر سرگرمی در قوی تر شدن عضلات پای کودک شما تاثیر به سزایی دارد و طبق تحقیقاتی که پزشکان اطفال انجام داده اند خرید جامپر برای کودکان شما می تواند بسیار تاثیر گذار تر از سایر لوازم کودک ماننند روروئک باشد. برای خرید انواع جامپر نوزاد در طرح های جذاب با کیفیت عالی و قیمتی مقرون به صرفه می توانید از طریق سایت مادران اقدام نمایید و اطلاعات کامی را در خصوص جزئیات هر محصول دریافت نمایید.

اگر جامپری تهیه نمایید که دارای طراحی مدرن با صدای موزیکال باشد میتوانید جذابیت های بصری و شنوایی را برای کودک خود ایجاد نمایید و این خود در بهبود توانایی ادراکی کودک شما تاثیر گذار است. جامپر هم مانند تشک بازی نوزاد یا تاب برقی نوزاد از لوازمی است که با اینکه جای کمی را اشغال می کنند

خرید جامپر نوزاد

خرید جامپر نوزاد

انوع جامپر نوزاد

جامپرها را معمولا در دو نوع می توان تهیه نمود. یک نوع از جامپر به دلیل آنکه از سقف آویزان می شود به جامپر سقفی معروف است و نوع دیگر آن نیز جامپر زمینی است. از آنجایی که بسیاری از جامپرهای زمینه شبیه به روروئک هستند، بسیاری از خانواده در تهیه این دو دچار چالش می شوند و نمیتوانند یکی از آن دو را انتخاب نمایند. اما همانطور که پیش‌تر ذکر نمودیم، در بهبود سریع تر راه رفتن نوزاد شما جامپرها تاثیر به مراتب بهتری دارند. جامپرهای زمینی در مقابل جمپرهای سقفی کاربردی تر هستند. زیرا به راحی میتوان آن را ر هر مکانی که مورد نظر شماست، جابه جا نمود.

پیشنهاد مطالعه: نی نی لای لای همراه خواب و بیداری کودک شما.

خرید جامپر نوزاد

خرید جامپر نوزاد

برخی از جامپرهای به گونه ای طراحی شده اند که دارای انواع اسباب بازی کودک متفاوت و صدای مزویکال هستند که این نوع جامپر در بالا بردن مهارت های حرکتی، بصری و شنوایی کودک نیز بسیار تاثیر گذار است. مادران بهترین سایت فروشگاهی برای نوزاد شماست زیرا معتبر ترین برندها را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی را عرضه میکند و لیست متنوع و کاملی را از انواع لوازم مخصوص کودک شما ارائه می دهد.

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا