Search
Generic filters
Exact matches only

انواع مختلف شیشه شیر اونت

یک بطری شیر کاموتومو مادرانی که به  شیشه شیر طلقی اونت دنبال شیردهی و شیردهی هستند ، از گلبرگهای راحتی و ظاهر طبیعی نوک پستان نیز قدردانی می کنند. این به کودک شما اجازه می دهد تا هنگام شیر دادن ، چشمی طبیعی داشته باشد که پستان را شبیه سازی می کند.

 

با توجه به تمیز کردن ، گردن بطری گسترده شستشوی سریع را تضمین می کند. همچنین دارای چند بخش است که مونتاژ را غیرقابل تصور می کند. بطری کودک Philips Avent Natural در 4 اندازه و 7 نوک سینه مختلف برجسته است. کودک شما در هر  قیمت شیشه شیر فیلیپس اونت مرحله از رشد ، نرمی متفاوت نوک سینه ، جریان شیر و اندازه بطری ها را همراه خواهد داشت!خوب نیست؟ مادران در تهیه کلاه های بطری خود مشکل داشتند. و اگر شما قصد دارید این بطری ها را با خیال راحت بخورید ، برخی از مادران می گویند همیشه ضد لک نیستند.

منبع

تفاوت های شیشه شیر های اونت :

بطری شیر کاموتومو به یکی از محبوب ترین بطری های کودک در سال های اخیر تبدیل شده است. این بطری شیر به گونه ای طراحی شده است که مانند یک تجربه شیردهی است ، به نوزادان کمک می کند تا بتوانند شیشه شیر 260 میل اونت از سینه به بطری به راحتی پرش کنند.

حال با قرار گرفتن فرزند دوم در ماه آگوست ، قصد داریم وقتی زمان مناسب است ، Philips Avent را به کودک نوپا شماره 2 معرفی کنیم. شومینه بطری دستی ما آماده است تا شبهای آخر شب برود. ما با لوکاس خوش شانس بودیم زیرا او مستقیماً از یخچال و کولر شیر می خورد! خوشحالم که فقط در صورت مخالفت برادرش با لوکاس آماده استفاده از بخاری بطری هستیم. بطری گرم شیشه شیر 125 میل اونت حتی در 3 دقیقه شیر گرم را گرم کنید! همچنین می تواند برف یا غذای گرم کودک را به آرامی وب کند! من نمی توانم شیشه شیر طلقی اونت صبر کنم تا از آن در اوت استفاده کنم.

سایر محصولات: Philips Avent دماسنج متصل به تلفن های هوشمند ، پمپ های پستان برقی و دستی ، بطری های کودک ، بخاری های بطری ، لیوان های نوشابه و پستانک را تولید می کند ، که بسیاری از آنها دائماً برای جلب رضایت جوایز اهدا می شوند.

خرده فروشان: می توانید محصولات Philips Avent را از طریق Amazon.com ، Walmart ، Babies R Us و از طریق وب سایت Philips خریداری کنید. این نوک پستان ضد کولیک به منظور کاهش قولنج در کودکان خردسال طراحی شده است. من اکنون از هر دو کودک من از قهوه ای قهوه ای استفاده کرده ام و هرگز احساس نکردم که سعی کنم چیزهای متفاوتی را امتحان کنم ،خرید شیشه شیر اونت  بنابراین فرض می کنم این یک اراده بسیار مناسب است. یکی از آزمایشگاههای ما در حین شیردهی از نشت نشتی خبر داد ، اما او گفت که شیر نشت شده تقریباً همان چیزی است که من با شیردهی آزمایش کردم. Oxo یکی از بهترین برس های بطری دارای امتیاز در آمازون است که دارای امتیاز 4.6 ستاره (از پنج مورد) در بیش از 2300 بررسی در این مقاله است. این طراحی ساده جمع آوری و ردیابی بطری را از رقبا با چند قطعه کوچک راحت تر می کند.

شیشه شیر اونت استاندارد :

، که به ما امکان می دهد روابط طولانی مدت تغذیه با شیر مادر را با اهمیت زیادی برای خانواده خود داشته باشیم. من این بطری ها را به هر مادری که انتظار دارد محصولاتی را برای آنها پیشنهاد کند توصیه می کنم. قیمت قیمت شیشه شیر 330 میل اونت کمی بالاست ، اما ارزشش را دارد و بارها و بارها آن را پرداخت می کنم.

نوک سینه ها ، بطری های کودک ، تغذیه کودکان ، کودکان ، کودکان برای شما و کودک کار کنید. اندازه نوک پستان بطری 0 معادل نوک سینه پریمیوم است. در مورد این بطری چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد این ماده از بطری پلی پروپیلن عاری از مواد شیمیایی قوی ساخته شده است و بنابراین در هنگام تغذیه فرزندتان ایمن است. تمیز کردن بطری کار بزرگی نیست زیرا بهترین شیشه اونت می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. تمام نیاز مادر این است که آن را داخل بطری ، قرار دادن نوک پستان قرار دهید و کودک آماده تغذیه اوست. سرانجام ، این بطری های بدون bpa برای طراحی نوک سینه به خوبی دوست دارند. نوک پستان منحصر به فرد به شکل آکاردئون ، چفت محکم را تقویت می کند و به کودک شما اجازه می دهد جریان شیر را دقیقاً مانند تغذیه با شیر بهتر کنترل کند.

امتحان کردن شیشه شیر اونت :

متخصصان نوک پستان های سیلیکون دارند زیرا: بی بو هستند. این طعم و مزه خاصی ندارد ، که به شما امکان می دهد غذای فرزندتان را ببینید. مقاوم در برابر حرارت ، به شما امکان شستشوی ماشین ظرفشویی را با خیال راحت می دهد. خرید اینترنتی شیشه شیر اونت بهترین قسمت در مورد این طراحی نوک پستان این است که به کودک اجازه می دهد جریان تغذیه شیر را کنترل کند. نوک سینه های نرم مواد مختلف در اوایل تاریخ تغذیه معرفی شدند (E.

نظر خودتان را ارسال کنید
نظرات مشتریان


[single_testimonial id=”24357″]

[contact-form-7 id=”24356″ title=”فرم سایدبار”]

ویدئو


نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟


همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

              ۰۲۱-66436591 

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 7 عصر

               0938-6642469

مجوز های ما


       

همکاران ما